Domů » Bleskovky » K OneDrive pro iOS se nově přihlásíte skrze Touch ID

K OneDrive pro iOS se nově přihlásíte skrze Touch ID

Snímač otisků prstů na telefonech (a brzy i tabletech) od Apple lze využít k dalšímu účelu – k ochraně dokumentů na úložišti OneDrive. Microsoft tuto funkci implementoval do poslední verze aplikace, není-li vaše jablečné zařízení vybaveno čtečkou otisků prstů, je možné aktivovat verifikaci kódem PIN. Ochrana dokumentů však není jediná novinka, která byla do nové verze aplikace přidána.

   

Nový OneDrive je připraven na nové iPhony s většími displeji a dokáže na nich zobrazit více souborů a složek, kromě snadnější práce s nimi byla přidána možnost třídění složek podle jména, stáří nebo velikosti. Aplikaci OneDrive si aktualizujte přímo ve svém zařízení, případně stáhněte z následujícího odkazu. 


Odkaz na App Store


Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
imperator
Anonym
imperator

opat sa viac pracuje na onedrive pre ios nez WP… fail.. rovnako ako Skype ci najblizsie here drive… hah

marek.gabik
Uživatel
marek.gabik

Microsoft pracuje na svých službách. Nevím co se na tom komu nelíbí a to jsem uživatel WP. Naopak nevím jestli za to může přchod Nadelly ale MS se snaží ať už se jedná o systém nebo právě služby. Změny jsou vidět ve srovnání s minulými lety.

GreenArrow
Uživatel
GreenArrow

MS se snaží, ale na jiných platformách. WP aplikace od MS jsou ve většině případů tragédie a to na jejich provázanost s desktopem láká. Přitom třeba na iPhonu, pokud člověk přejde na MS služby, dostane možná i lepší propojení, než u WP.

lerion (neregistrovaný)
Anonym
lerion (neregistrovaný)

Imperator: Pracuje se na všech. Jen podpora TouchID by byla ve Windows Phone verzi poměrně zbytečná…

imperator
Anonym
imperator

no ja vidim jak sa pracuje… ze skype je stale 10 rokov za ios a androidom a rovnako lepsie fici onenote a onedrive na ios… takze nie len ze na wp lepsie a ani rovnako ale najhorsie z 3 platform

Knoxx
Uživatel
Knoxx

To si tak aplikace v iOS neumí pamatovat heslo nebo co ? proč bych se měl přihlašovat pomocí otisku ?

Radeczek
Uživatel
Radeczek

Samozřejmě že si heslo pamatuje, ale v nastavení One Drive si můžeš navolit ochranu přístupu buď heslem nebo otiskem prstu.