Domů » Bleskovky » Je libo černou kancelář? Microsoft chystá tmavý mód pro Office na všech platformách

Je libo černou kancelář? Microsoft chystá tmavý mód pro Office na všech platformách

Hitem operačních systémů a jejich aplikací se v poslední době stal tmavý mód, který je pro mnohé uživatele přitažlivější, na zařízení s AMOLED displeji navíc umí ušetřit nějaké to procento baterie navíc. Do tmavého kabátku se brzy převléknou i kancelářské aplikace od Microsoftu.

Dark Mode in Microsoft 365

Už dnes byla vydána aktualizace aplikace Outlook pro iOS a Android, která tmavý mód přináší, s příchodem iOS 13 se můžeme těšit i na „přebarvení“ aplikací Word, Excel, PowerPoint, OneNote, SharePoint, OneDrive, Planner a To-Do.

office dark

Přepínač do tmavého módu bude i součástí webových verzí na Office.com, zde však zatím nebyl uveden žádný časový rámec.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Diskuze k článku

  1. To uz tu malo byt…

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).