Domů » Bleskovky » Jarní update Windows 10 je hotov, Microsoft vypustil mezi Insidery RTM verzi

Jarní update Windows 10 je hotov, Microsoft vypustil mezi Insidery RTM verzi

Vývoj velké jarní aktualizace Windows 10 je prakticky u konce. Podle zdrojů serveru Windows Central v Redmondu minulý pátek podepsali verzi RTM, která bude zaslána výrobcům zařízení k předinstalování na nová zařízení. Finálním sestavením má být verze 17133, kterou Microsoft právě nyní vypustil mezi Insidery využívající přísun aktualizací v rychlém kruhu.

Nové sestavení opravuje pár drobností, seznam přiznaných chyb je prázdný. Pokud Microsoft před ostrým vydáním nějaké chyby najde, již nebude měnit číslo sestavení, ale pouze číslice za desetinnou čárkou. Vypuštění nové verze na veřejnost se pak má odehrát při příštím záplatovacím úterku, který připadá na 10. dubna.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).