Domů » Jak nahrát vlastní profilový obrázek?

Jak nahrát vlastní profilový obrázek?

Vytvořili jste si na SMARTmania.cz účet a chcete používat vlastního avatara (profilový obrázek)? Současná verze webu toto umožňuje pouze ve spolupráci se službou Gravatar, které využívají stovky tisíc webů po celém světě. Postup je velice jednoduchý – na službě Gravatar.com si stačí vytvořit registraci (ideálně se stejným e-mailem, jako máte tady na SMARTmanii, případně s e-mailem odlišným, jelikož u účtu na Gravataru lze následně přidávat i další e-mailové adresy).

1) vytvořte si nový účet na Gravatar.com (odkaz)

gravatar
Vytvoření nového účtu na službě Gravatar

2) po přihlášení si do profilu nahrajte avatar (obrázek), který chcete na webu používat. Je nutné, abyste k avataru použili stejný e-mail, který používáte u svého účtu zde na SMARTmanii.

gravatar 2
Přiřazení obrázku k e-mailové adrese

3) pod jedním účtem můžete spravovat i vícero e-mailových adres, které se používají jako unikátní identifikátor pro načtení obrázku.

gravatar 3
U komentářu na webu se nyní začne zobrazovat vaše profilová fotografie (avatar)

V případě, že byste měli s nahráním profilového obrázku problém, napište nám do komentářů.

2 komentářů

  1. Rád bych se odhlásil, přesněji řečeno zrušil účet

  2. Jděte do p….e chci to úplně zrušit.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).