Domů » Bleskovky » Jabra Elite 75t jsou první sluchátka, která dostala ANC softwarovou aktualizací

Jabra Elite 75t jsou první sluchátka, která dostala ANC softwarovou aktualizací

Bezdrátová sluchátka Jabra Elite 75T dostala v tomto týdnu poměrně nevídanou softwarovou aktualizaci – rok po představení dostávají tyto špunty funkci aktivní potlačení okolního hluku (ANC).

jabra elite 75t 1

Jabra zřejmě s touto funkcí u sluchátek Elite 75T vůbec nepočítala, při vývoji nastupujícího modelu Elite 85T však přišla na algoritmy, které je možné použít i u rok staré generace. Oproti Elite 85T bude ANC u loňského modelu ochuzené; nebude tak výkonné a kvůli absenci speciálního čipu nebude možné úroveň potlačení měnit, půjde pouze zapnout nebo vypnout. Se zapnutým ANC také poklesne výdrž sluchátek ze 7,5 na 5 hodin.

jabra elite 75t 2

Pro dodání ANC do sluchátek Jabra Elite 75T je zapotřebí nejprve aktualizovat párovací aplikaci Sound+, poté firmware v samotných sluchátkách.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).