Domů » Bleskovky » iPhone 6s se může bezdůvodně vypínat. Apple bezplatně vyměňuje baterie

iPhone 6s se může bezdůvodně vypínat. Apple bezplatně vyměňuje baterie

S problémy starších iPhonů se roztrhl pytel. Apple v minulém týdnu přiznal možné problémy s displeji iPhone 6 Plus (více informací), nyní řeší problémy s nedobrovolně se vypínajícími iPhony 6s. Jejich majitelé však nemusí házet flintu do žita, Apple jim nabízí bezplatnou výměnu baterie, která má samovolné vypínání řešit.

cbc_c95-img01

Problémy se mají týkat velmi malého množství zařízení, které byly vyrobeny mezi zářím a říjnem loňského roku. O výměnu baterie lze zažádat v autorizovaných servisních střediscích, telefony však nesmí jevit známky poškození, např. nesmí mít prasklý displej. Zákazníkům, kteří již baterii vyměnili na vlastní náklady, bude Apple vracet peníze.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

9 komentářů

 1. „bezdůvodně“ se v zimě vypínaj všechny… už od 3g

  • Doufam ze za tri tecky si mame doplnit iphony. Protoze zadnej jinej se mi v zime nevypinal tak jako muj stary 5s

   • Jo, iphony.

   • Muj 5S se mi v zime (-1 a dale) nechce neplanovane vypnout? Co delam spatne?

   • Uni, ty sis zmenil nick? Ne, ten vlastne nosi nejake Lenovo.

   • Apple_guru:
    chyba ktere se nedeje tobe, jakoby nebyla?

   • Martin (neregistrovaný): Chyba?
    [odkaz]

   • uni, jo chyba. Pokud by to bylo zamerne, proc to nekomu dela, a nekomu ne, viz Apple_guru? Pak je chyba ze to pri -1 a min nevyplo:) A chces rict ze v zime nikdo telefon nepouziva? To se mi nechce verit.
    Vysvetli mi ale nekdo proc se k iphonum porad vyjadruje Lenovo Guy? Bez urazku, uni, pokud budu mit problem s lenovem, pak se obratim na tebe, zatim diky.

 2. za ten displej si zaplatíte tak alespon těm pár dáme gratis baterku ;-)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).