iOS 8.2 je tu: Nová verze je na míru šitá pro Apple Watch

Očekávaná aktualizace operačního systému iOS na verzi 8.2 je tady a můžete si ji stáhnout do svého iPhonu nebo iPadu. Aktualizace, která zabírá zhruba a půl gigabajtu, přináší aplikaci pro podporu hodinek Apple Watch včetně aplikace Acitivity, v níž můžete sledovat výsledky svých sportovních výsledku naměřených právě jablečnými hodinkami.

  

Vylepšena byla aplikace Zdraví, zejména o nový vzhled grafů a o možnost vybrat si jednotky pro měření či doplňovat si k jednotlivým datům svoje vlastní poznámky. Vylepšení se dočkala i většina systémových aplikací, například Mail, Hudba nebo Mapy, byla také opravena spousta chyb. Aktualizaci si můžete stáhnout OTA přímo ze svého zařízení nebo za pomoci iTunes. 

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

8 komentářů

 1. lerion (neregistrovaný)

  Článek hýříci slovy jako vylepšení a oprava spousta chyb. Ale bez jedinné konkrétní věci… Takový článek je k ničemu…

  • Jiří Hrma (neregistrovaný)

   Pokud by Apple přesný seznam opravených chyb zveřejnil, byly by uvedeny i v článku. Museli jsme se ale spokojit s tím, co se v changelogu objevilo, a tam to bylo definováno takto.

 2. femx (neregistrovaný)

  Ono to spis bude tim ze Apple takto informace vetsinou podava, vcerejsi Keynote me velmi silne pripominal akci Horsta Fuxe. Me by ted spis zajimalo jestli Apple Watch appka lze alespon odinstalovat

 3. Michal (neregistrovaný)

  No jak jinak, Apple vždy vylepšil a opravil spousty chyb, ale nikdo neví jakých, prostě jako vždy jen pořád dokola kecy a zase kecy, co jim je ovce žerou. Jiank mít v telefonu propagační appku na hodinky, co třeba nechci a nemoci ji ze svého vlastního a zatraceně predraženého odinstalovat to je jen další applem posvěcená šílenost, výsměch a vynucování jejich hlouposti.

  • kukolar (neregistrovaný)

   gooogle tiežý píše 14000 vylepšení 5.0.2 a 5.1 a nikto nikdy nevidel nevie čo

   a zas to bude lagovať ,sekať sa a androidovať

  • Martin (neregistrovaný)

   To není systémem, to tvůj mozek takto blbne.

  • Martin Alexandr (neregistrovaný)

   Ale rozhodne se zhoršilo Safari, na par sekund se sekne než načte stránku , hrůza , poslední dobou padají i aplikace, je to horsi a horsi bych rekl.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *