Domů » Bleskovky » iOS 12 překonává důležitý milník, běží na každém druhém zařízení

iOS 12 překonává důležitý milník, běží na každém druhém zařízení

Nejnovější verze iOS 12 byla uvolněna 17. září a necelý měsíc od svého vypuštění už pohání polovinu iPhonů a iPadů, což je v absolutních číslech zhruba půl miliarda zařízení. Z hlediska zařízení starších méně než 4 roky je situace ještě pozitivnější. Prozrazuje to oficiální měření Apple, které proběhlo v App Store 10. října.

I když se zpočátku zdálo, že adopce iOS 12 bude pomalejší než v případě přechodu na iOS 11, nakonec si nová verze cestu k uživatelům našla. iOS 12 totiž nepřináší nijak zásadní vylepšení, ale zlepšuje výkonnost a stabilitu zejména u starších zařízení. iOS 12 lze nainstalovat na všechny iPhony a iPady, které podporují iOS 11, to znamená, že na přechod na novou verzi je připraveno minimálně dalších 39 % jablečných zařízení.

Vyzkoušeli jsme iOS 12: jaké novinky nás nejvíce zaujaly?

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Subscribe
Upozornit na
guest
6 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments