Domů » Bleskovky » Insideři se brzy dostanou k testování doplňků pro prohlížeč Microsoft Edge

Insideři se brzy dostanou k testování doplňků pro prohlížeč Microsoft Edge

Microsoft včera vydal novou testovací verzi Windows 10 s číslem 14257. Oproti ostré verzi systému stále nenabízí žádné viditelné změny, veškeré novinky probíhají pod kapotou a s tím jsou spojeny i nové chyby, kterých se Microsoft v testovací verzi dopustil.

windows_10_redstone

Aktuálně například nefunguje obnovení zařízení do továrního nastavení, kamera Real Sense ve spolupráci s Windows Hello a dokonce se mohou objevovat problémy s uživatelským rozhraním při spuštěném režimu letadlo. Opravena byla naštěstí spousta chyb, kterých se Microsoft dopustil v minulých sestaveních; například padání aplikací kvůli chybám v operační paměti, promíchání ikon na ploše při změně DPI či nemožnost vytvořit ZIP soubor přímo z průzkumníka Windows.

edgeextensions

První viditelné nové funkce by mohly přijít do Windows 10 brzy. Tým, který má na starosti vývoj prohlížeče Edge na svém blogu uvedl, že jejich prohlížeč bude brzy bohatší o dlouho slibované doplňky. Zatím se však bude jednat o doplňky vyvinuté Microsoftem, možnost vyvíjet a publikovat vlastní rozšíření má přijít až později. Doplňky mají být distribuovány skrze Windows Store, tudíž budou předem podléhat schválení.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments