IFA se vrací. Letošní ročník se má odehrát v předCOVIDové podobě

Pandemie COVID-19 zrušila v loňském roce prakticky všechny veletrhy, tiskové konference a další hromadné akce, kde se setkává větší množství lidí. Díky internetu se některé akce mohly odehrát alespoň virtuálně, přičemž někteří pořadatelé už zřejmě u tohoto formátu zůstanou. Mezi ně se však nechtějí zařadit provozovatelé tradičního berlínského veletrhu IFA.

IFA chystá návrat ve velkém stylu

Pořadatelé veletrhu IFA v tomto týdnu vydali prohlášení, ve kterém oznámili detaily týkající se letošního ročníku. Akce se má odehrát jako plnohodnotný veletrh mezi 3. a 7. zářím letošního roku, přičemž místem konání budou tradičně rozsáhlé plochy výstaviště Messe Berlin. Pořadatelé tvrdí, že o veletrh je mezi vystavovateli obrovský zájem, některé výstavní plochy jsou již zarezervovány z více než 80 procent.

Prioritou akce má být zdraví všech účastníků, proto provozovatelé chystají ve spolupráci se zdravotními úřady koncepci opatření, žádné detaily však zatím prozrazeny nebyly. I kvůli těmto opatřením provozovatelé neočekávají, že letošní ročník bude trhat návštěvní rekordy, měl by se však stát důležitým odrazovým můstkem pro návrat k normálnímu stavu.

Ještě před veletrhem IFA by se měl letos uskutečnit barcelonský Mobile World Congress, konat se bude mezi 28. červnem a 1. červencem.

Autor článku
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku