Domů » Bleskovky » IFA se vrací. Letošní ročník se má odehrát v předCOVIDové podobě

IFA se vrací. Letošní ročník se má odehrát v předCOVIDové podobě

Pandemie COVID-19 zrušila v loňském roce prakticky všechny veletrhy, tiskové konference a další hromadné akce, kde se setkává větší množství lidí. Díky internetu se některé akce mohly odehrát alespoň virtuálně, přičemž někteří pořadatelé už zřejmě u tohoto formátu zůstanou. Mezi ně se však nechtějí zařadit provozovatelé tradičního berlínského veletrhu IFA.

IFA chystá návrat ve velkém stylu

Pořadatelé veletrhu IFA v tomto týdnu vydali prohlášení, ve kterém oznámili detaily týkající se letošního ročníku. Akce se má odehrát jako plnohodnotný veletrh mezi 3. a 7. zářím letošního roku, přičemž místem konání budou tradičně rozsáhlé plochy výstaviště Messe Berlin. Pořadatelé tvrdí, že o veletrh je mezi vystavovateli obrovský zájem, některé výstavní plochy jsou již zarezervovány z více než 80 procent.

Prioritou akce má být zdraví všech účastníků, proto provozovatelé chystají ve spolupráci se zdravotními úřady koncepci opatření, žádné detaily však zatím prozrazeny nebyly. I kvůli těmto opatřením provozovatelé neočekávají, že letošní ročník bude trhat návštěvní rekordy, měl by se však stát důležitým odrazovým můstkem pro návrat k normálnímu stavu.

Ještě před veletrhem IFA by se měl letos uskutečnit barcelonský Mobile World Congress, konat se bude mezi 28. červnem a 1. červencem.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Diskuze k článku

  1. Tahle zpráva ve mě vyvolává pozitivní emoce. Ne snad kvuli IFE, ale že by se to zase mohlo vše začít vracet do normálu, včetně MWC a dalších akcí. Snad to tak bude. Za včerejškej jen 832 případů, sice byla neděle, ale i tak je to super číslo. Doufám že se brzy vrátíme do normálního života, už mi chybí.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).