TOPlist

Huawei Watch Fit 2 přichází na český trh. Známe cenu a dostupnost

Huawei Watch Fit 2 1

Čínská společnost Huawei představila novou verzi chytrého fitness náramku Watch Fit 2, který navazuje na svého úspěšného předchůdce. Ten se svým vzhledem a funkcemi pokusil oslovit zákazníky, pro které jsou klasické fitness náramky příliš malé, ale nevyhovují jim ani chytré hodinky. Čím Watch Fit 2 zaujmou?

Přední straně dominuje 1,74″ AMOLED panel s rozlišením 336 × 480 pixelů a podporou Always-On režimu. Oproti předchůdci narostl o více než 18 procent. Ve výbavě nechybí ani senzor srdečního tepu, sledování okysličení krve, GPS či měření stresu. Samozřejmostí je měření celé řady sportovních aktivit včetně animovaného fitness trenéra, který díky funkci Running Ability Index slibuje navrhnout trénink přímo na míru.

Spojení s telefonem obstará technologie Bluetooth, jež umožní také přijímat hovory či ovládat hudební přehrávač. Huawei slibuje až desetidenní výdrž při mírném používání, zatímco při intenzivním využívání klesne na 7 dní. Výhodou je také rychlé nabíjení, které za 5 minut dobije hodinky na celý den provozu. Kompatibilita je zajištěna jak s operačním systémem Android, tak iOS.Huawei Watch Fit uvod 1Nepřehlédněte

Recenze Huawei Watch Fit: fitness náramek na steroidech

Na český trh přichází ve dvou mírně lišících se modelech: Active a Classic. Ten první nabídne barevné provedení Deep Tarnish s Midnight Black silikonovým náramkem a Gold se Sakura Pink silikonovým náramkem. Druhý bude k sehnání v barvě Moon White s koženým náramek v téže barvě. Na pulty obchodů dorazí 20. června, ve verzi Active za 3 499 Kč a ve verzi Classic za 3 999 Kč. Variantu Classic už v redakci testujeme a brzy se můžete těšit na recenzi.

Autor článku Dominik Vlasák
Dominik Vlasák
Redaktor, cestovatel, fanoušek technologií, Star Wars a dobré kávy.

Kapitoly článku