Domů » Bleskovky » Huawei věří ve svoji budoucnost. Ochranné známky pro Mate V, F a Fold to potvrzují

Huawei věří ve svoji budoucnost. Ochranné známky pro Mate V, F a Fold to potvrzují

Společnost Huawei má nyní značně stiženou výrobu smartphonů, neboť nemůže počítat s žádnými americkými technologiemi. V tuto chvíli není jasné, zda se pokusí poradit si vlastními silami, nebo věří v nějakou formu dohody s americkým ministerstvem obchodu. Zřejmě však doufá v zářnou budoucnost, neboť si zaregistrovala nové ochranné známky na budoucí smartphony.

Huawei věří ve svoji budoucnost. Ochranné známky pro Mate V, F a Fold to potvrzují
Huawei věří ve svoji budoucnost. Ochranné známky pro Mate V, F a Fold to potvrzují

Firma Huawei tak učinila u peruánského Národního institutu pro ochranu volné soutěže a ochrany duševního vlastnictví (INDECOPI), kde má nově zaregistrované známky na Huawei Mate V, Mate F a Mate Fold. Zatímco značka Mate patří obvykle pro zimní vlajkové modely, Fold jednoznačně naznačuje příchod dalšího skládacího zařízení. Jsme tedy zvědaví, jak se situace okolo Huawei vyvrbí, a zda se na podzim dočkáme nových smartphonů.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

2 komentářů

  1. Tomáš Štěrba

    Tak asi logicky. I kdybych nevěřil, ale jenom doufal, tak prostě musím jet dál. V tomhle businessu se nesmíte zastavit ani když vám teče do bot. Krásný příklad je Nokia, která si dala pauzicku, a pokrok ji sežral. Nebo z druhé strany Sony, které se placa jak ryba na suchu, ale prostě se tohoto odvětví nevzdaji. Vědí proč. Dokud vam někdo nepodpali továrny, musíte jet bomby.

  2. Redakturku ,TY muzes psat maximalne do rubriky onadnes, a ne o mobilech.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).