Domů » Bleskovky » Huawei se strefuje do Apple. Děkuje za to, že nepřináší žádné inovace

Huawei se strefuje do Apple. Děkuje za to, že nepřináší žádné inovace

Včerejší představení nových iPhonů okamžitě využila společnost Huawei k podpoře svých zatím ještě nepředstavených smartphonů řady Mate 20. Na svých sociálních sítích děkuje Applu, že ponechal věci tak, jak jsou, zatímco chystané telefony čínské firmy mají být plné inovací. Bohužel si však na ně budeme muset více než měsíc počkat, jejich premiéra je naplánovaná na 16. října v Londýně, kde nebude chybět ani naše redakce.

V doprovodné upoutávce dokonce v Huawei využili oficiální jablečné pozvánky na včerejší keynote a přidali do ní běžce, který naznačuje, že se cupertinský gigant točí v kruhu.

Není to poprvé, co se Huawei strefuje do konkurence, prakticky stejně firma zareagovala na představení Samsungu Galaxy Note 9.

Jsme zvědaví, zda Huawei Mate 20 a Mate 20 Pro dokáží nabídnout tak výrazný mezigenerační skok, aby si jejich výrobce udržel nedávno získaný post dvojky na mobilním trhu.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Subscribe
Upozornit na
guest
79 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments