Domů » Bleskovky » Huawei na příští rok chystá chytré hodinky s Android Wear, letos už to nestihne

Huawei na příští rok chystá chytré hodinky s Android Wear, letos už to nestihne

Společnost Huawei na veletrhu IFA nepředstavila na rozdíl od svých konkurentů žádnou nositelnou elektroniku a tak jediným zápěstním doplňkem tohoto čínského výrobce zůstává náramek TalkBand B1, představený letos na MWC. To ale neznamená, že v Huawei na nositelnou elektroniku zcela zanevřeli, naopak ředitel společnosti Richard Yu prozradil serveru Engadget, že příští rok představí chytré hodinky s platformou Android Wear.

  
Náramek TalkBand nebude jedinou nositelnou elektronikou od Huawei

Hodinky od Huawei mají být podle jeho slov krásnější a inovativnější než například nedávno představený model Gear S od Samsungu, více informací ale prozradit nechtěl. Čínský výrobce si zřejmě zvolil časový odstup pro analýzu úspěchu modelů svých konkurentů, aby se poučil z jejich chyb a sám se okamžitě nepouštěl se do neprobádaných vod platformy Android Wear. Uvidíme, zdali se příští rok podaří Huawei vystoupit z davu. 

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Diskuze k článku

  1. Opakuji se: Huawei je jeden z těch, který může ohrozit Samsung a také že to tak bude. Odpust mi Mcezo, vím vysmál jsi se mi i posledně :-D Huawei to přeji neskutečně moc :-)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).