K vybraným smartphonům Xiaomi dárek zdarma

Domů » Bleskovky » Ohebný Huawei Mate X získal první 5G CE certifikát na světě

Ohebný Huawei Mate X získal první 5G CE certifikát na světě

Společnost Huawei obdržela za skládací model Mate X první 5G CE certifikát na světě, který uděluje TÜV Rheinland, globální lídr v nezávislých kontrolních službách. Huawei Mate X úspěšně prošel přísným testem a hodnocením a stal se prvním světovým 5G smartphonem schváleným notifikačním orgánem Evropské unie.

Nepřehlédněteohebné smartphony mění pravidla hry. Dokážou si obhájit svou existenci?

„Ve srovnání s předchozí generací komunikačních technologií a produktů jsou technologie 5G a formy produktů složitější a komplexnější. Také 5G certifikační zkušební standardy se neustále zlepšují. Díky spolupráci týmů Huawei a TÜV Rheinland dosáhly obě strany významných milníků v mnoha klíčových certifikačních technologiích. Chceme proto i nadále ve spolupráci s TÜV Rheinland pokračovat,“ sdělil na slavnostním předání cen Bruce Lee, viceprezident divize Handset Business Huawei.

Zleva Bruce Lee, viceprezident divize Handset Business Huawei a Stefan Kischka, víceprezident TÜV Rheinland.
Zleva Bruce Lee, viceprezident divize Handset Business Huawei a Stefan Kischka, víceprezident TÜV Rheinland.

Stefan Kischka, víceprezident TÜV Rheinland poblahopřál Huawei a řekl: „Technologická síla Huawei v oblasti 5G je úctyhodná, což vysílá skvělou zprávu pro průmysl i spotřebitele. Jsem rád, že TÜV Rheinland, která již mnoho let pracuje v oblasti bezdrátových komunikačních technologií, může předat společnosti Huawei 5G certifikaci. Těšíme se, že budeme i nadále s Huawei úzce spolupracovat na vytváření a propagaci nové éry 5G.“

Roman Hálek

Technologie 21. století mě inspirují a neustále popohání vpřed. Rád o nich píši a ještě radši je všechny zkouším. A pokud zrovna nesedím u klávesnice, s nadšením běhám, nebo se proháním na kole, a s nepatrně menším nadšením dálkově studuji vysokou školu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *