Sledujte nás na YouTube

Huawei láká na MWC: Představí hodinky s Android Wear a LTE

Čínská společnost Huawei odhalila na konci ledna roku svým partnerům portfolio chystaných výrobků pro letošního rok, nechyběly v něm ani první chytré hodinky společnosti postavené na platformě Android Wear. Podle aktuálně zveřejněné pozvánky by měly být tyto hodinky představeny na veletrhu MWC v Barceloně.

  

Vzhled i výbava jsou prozatím zahaleny rouškou tajemství, linie zobrazená na pozvánce dává tušit podobnost s hodinkami Gear S od Samsungu. S těmi by měl počin od Huawei sdílet zahnutý displej a také slot na SIM kartu pro autonomní fungování bez spárovaného telefonu, jak naznačuje nápis 4G. Jak si s touto funkcí poradí platforma Android Wear a jaký bude mít vliv na vybíjení telefonu, si budeme muset počkat na první reálné testy chystaných hodinek.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Jeden komentář

  1. wepezwanil (neregistrovaný)

    parada, prvni hodinky co bych si koupil. go Huawei go go go

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *