Domů » Bleskovky » Huami na CES přiveze outdoorové hodinky, bezdrátová sluchátka a reinkarnaci legendy

Huami na CES přiveze outdoorové hodinky, bezdrátová sluchátka a reinkarnaci legendy

Společnost Huami, která je dvorním výrobcem nositelného příslušenství pro Xiaomi, chystá pro blížící se veletrh CES tři novinky – zcela novou generaci hodinek T-Rex, vylepšené hodinky Amazfit Bip a také první bezdrátová sluchátka.

Amazfit T-Rex

Začněme nejprve čerstvě oznámenou novou generací hodinek T-Rex, do které mají patřit outdoorové hodinky pro sportovce. Hodinky tak budou mít masivní tělo i odolný řemínek, dá se předpokládat odolnost vůči vodě (údajně až 5 ATM) a nárazům.

t rex

Podle spekulací mají hodinky disponovat 390mAh baterií a Bluetooth 5.0. Fotografie z certifikace také odhalují snímač tepové frekvence a mechanická tlačítka na pravé i levé straně.

Reinkarnace oblíbených hodinek a bezdrátová sluchátka

Huami také plánuje na CES reinkarnovat úspěšné hodinky Amazfit Bip z roku 2018. Budou se jmenovat Amazfit Bip S a podle prvních upoutávek budou vypadat podobně jako předchozí verze, avšak mají nabídnout větší výkon a také výdrž na jedno nabití. Původní Amazfit Bip zvládly bez nabíječky fungovat tři týdny, jsme zvědaví, o kolik inovovaný model tuto metu překoná.

Amazfit také na veletrh CES přiveze svá první bezdrátová sluchátka, bude se jednat o pecky v černé barvě s lesklým povrchem a vyměnitelnými silikonovými náušníky.

Huami své novinky uvede v rámci veletrhu CES, který bude zahájen příští týden 7. ledna; tisková konference Huami by se měla odehrát 8. ledna.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Diskuze k článku

  1. Bip a tři týdny? Deklarovaná výdrž je až 45 dnů, můj kousek ve druhém/třetím cyklu (kdy bývá výdrž nejdelší) vydržel dokonce 51 dnů a to včetně noční HR a občasné GPS.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).