HTC One X se konečně dočkal aktualizace na Android 4.1 „Jelly Bean“

Po dlouhých týdnech čekání mají uživatelé chytrého telefonu One X konečně důvod k radosti, HTC totiž v Evropě konečně spustilo aktualizační proces na Android 4.1 „Jelly Bean“, který doplňuje nová verze uživatelského prostředí Sense+ (v tuto chvíli je update dostupný pro modely s CID_038 & CID_044, informace o CID získáte například skrze tuto utilitu na Google Play). Samotný aktualizační proces je rozdělen do dvou částí – nejprve se stáhne menší balíček o velikosti necelých 2 MB, po jehož nainstalování se stáhne zhruba 360 MB balíček s „Jelly Beanem“.

 

Na redakční HTC One X zatím update nedorazil, ale odhadujeme, že se dočkáme v nejbližších hodinách či dnech. Aktualizaci také můžete zkusit vyvolat ručně skrze nabídku Nastavení > O zařízení > Aktualizace software > Zkontrolovat nyní.  V dalších vlnách by se aktualizace měly dočkat také brandované modely z distribuční sítě našich operátorů.

Zdroj

Autor článku
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku