Sledujte nás na YouTube

HTC One dostává aktualizaci, která vylepšuje fotoaparát

HTC dnes pro evropskou variantu modelu One, tedy i pro české kusy, začalo uvolňovat aktualizaci software na verzi 1.29.401.13 (stále Android 4.1.2), která má vylepšit fotoaparát a také zlepšit záznam zvuku při používání funkce HTC Zoe. Pokud jste četli naši recenzi HTC One, pravděpodobně víte, že jsme telefonu vytýkali právě nekvalitní fotografie, které byly na okrajích rozostřené. Tento neduh by nová aktualizace měla odstranit, nicméně ověřit to nemůžeme, jelikož aktuálně v redakci žádný testovací kus HTC One nemáme.

- - -
Původní snímky z HTC One se starou verzí software – všimněte si rozostření po okrajích. Právě to by nová aktualizace měla vyřešit.

- - -

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

10 komentářů

 1. Roman (neregistrovaný)

  Trošku pozdě aktualizaci dostal už předevčírem. :-D :-D :-D :-D :-D :-D

 2. Tony (neregistrovaný)

  Tak už len čakať kým Jirka postne odkaz na XDA(na ktorom pravidelne sleduje HTC One), kde užívatelia budú písať, že žiadna zmena vo fotoaparate nenastala.

 3. Honza (neregistrovaný)

  na XDA uz je porovnani verze 1.28 a 1.29 a je videt ze rozostreni je vicemene pryc, zda jsou dalsi nevim

  [odkaz]

 4. CageJ (neregistrovaný)

  Je ten bug uplne odstraneni ? Pacilo sa mi ako vymyvali mozgy s uzasnym fotoaparatom s tymto ultra bugom…

 5. CliffLee (neregistrovaný)

  To rozostření v rohách fotek bylo snad hardwarová chyba u prvních kusů výhradně pro recenzenty? nebo se stejná chyba objevuje i u prodejních kůsů?

 6. Staenly (neregistrovaný)

  Srovnání fotoaparátů vlajkových lodí

  [odkaz]

 7. sinco (neregistrovaný)

  Asi si ten photoshop na fotky z dovci taky koupim. Co vse to s fotkou dokaze, to teda koukam. Dobra recenze na tento SW. :)

 8. Prokop (neregistrovaný)

  Neskutecnym zpusobem nenavidim fanousky – ovce Samsungu. Ty lidí musí být naprosttí idioti, tak strašně se nechat ovlivňovat marketingem… /FACEPAAAAAALM

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *