Domů » Bleskovky » HTC One dostává aktualizaci, která vylepšuje fotoaparát

HTC One dostává aktualizaci, která vylepšuje fotoaparát

HTC dnes pro evropskou variantu modelu One, tedy i pro české kusy, začalo uvolňovat aktualizaci software na verzi 1.29.401.13 (stále Android 4.1.2), která má vylepšit fotoaparát a také zlepšit záznam zvuku při používání funkce HTC Zoe. Pokud jste četli naši recenzi HTC One, pravděpodobně víte, že jsme telefonu vytýkali právě nekvalitní fotografie, které byly na okrajích rozostřené. Tento neduh by nová aktualizace měla odstranit, nicméně ověřit to nemůžeme, jelikož aktuálně v redakci žádný testovací kus HTC One nemáme.

- - -
Původní snímky z HTC One se starou verzí software – všimněte si rozostření po okrajích. Právě to by nová aktualizace měla vyřešit.

- - -

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

10 komentářů

 1. Roman (neregistrovaný)

  Trošku pozdě aktualizaci dostal už předevčírem. :-D :-D :-D :-D :-D :-D

  • Pokud je tomu tak, omlouvám se, já jsem zprávu ze zahraničních webů zachytil až dnes, tak snad mi bude odpuštěno :)

 2. Tony (neregistrovaný)

  Tak už len čakať kým Jirka postne odkaz na XDA(na ktorom pravidelne sleduje HTC One), kde užívatelia budú písať, že žiadna zmena vo fotoaparate nenastala.

 3. Honza (neregistrovaný)

  na XDA uz je porovnani verze 1.28 a 1.29 a je videt ze rozostreni je vicemene pryc, zda jsou dalsi nevim

  [odkaz]

 4. Je ten bug uplne odstraneni ? Pacilo sa mi ako vymyvali mozgy s uzasnym fotoaparatom s tymto ultra bugom…

 5. CliffLee (neregistrovaný)

  To rozostření v rohách fotek bylo snad hardwarová chyba u prvních kusů výhradně pro recenzenty? nebo se stejná chyba objevuje i u prodejních kůsů?

 6. Staenly (neregistrovaný)

  Srovnání fotoaparátů vlajkových lodí

  [odkaz]

  • fore (neregistrovaný)

   No tak S4 vyhrála, jako v mnoha dalších testech kamer.

 7. sinco (neregistrovaný)

  Asi si ten photoshop na fotky z dovci taky koupim. Co vse to s fotkou dokaze, to teda koukam. Dobra recenze na tento SW. :)

 8. Prokop (neregistrovaný)

  Neskutecnym zpusobem nenavidim fanousky – ovce Samsungu. Ty lidí musí být naprosttí idioti, tak strašně se nechat ovlivňovat marketingem… /FACEPAAAAAALM

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).