Domů » Bleskovky » HTC Desire 650: průměrný telefon s nadsazenou cenou

HTC Desire 650: průměrný telefon s nadsazenou cenou

Společnost HTC včera na českém trhu představila novinku produktové řady Desire, konkrétně model s číslovkou 650. Novinka sází především na nápaditý design. Ve spodní části nabízí drážkování, které by mělo pomoci k lepšímu držení přístroje. Model je také opatřen certifikací Hi-Res audio, měl by tak potěšit i velmi náročné uživatele. HTC se také rozhodlo využít reproduktorů BoomSound.

Vzhledem ke specifikacím je HTC Desire 650 spíše průměrným modelem. O zobrazení se stará 5palcový displej s HD (720 x 1280 px) rozlišením, ten je navíc vybaven funkcí HTC Night Mode pro lepší čtení ve tmě. Novinka vsadila na čip Snapdragon 400, kterému dělají společnost 2 GB RAM a 16 GB vnitřního úložiště. Hlavní fotoaparát zde nabízí rozlišení 13 Mpx (f/2,2) a je vybaven BSI snímačem. Kamerka pro videohovory pak nabízí rozlišení 5 Mpx (f/2,8) a dokáže nahrávat video až ve Full HD, nabízí také spoustu přídavných funkcí. Baterie nese kapacitu 2200 mAh. Operačním systémem je zde pak Android ve verzi 6.0, který je již tradičně doplněn o grafickou nádstavbu HTC Sense.

HTC Desire 650 se u nás bude prodávat ve dvou barevných variantách, a to Arctic Blue a Lime Light. Cena byla stanovena na 5499 Kč.

Lukáš Čambala

Student ekonomické fakulty žijící převážně v Brně. Milovník filmů, kvalitních soundtracků, ICT a značky Apple.

3 komentářů

  1. Ono ještě někoho zajímá HTC?

  2. HTC Desire 650: prumerny telefon s nadsazenou cenou?? To snad ne??? Prece HTC patri mezi TOP vyrobce ne?? HTC se porad o neco snazi, ale jijich mobilni telefony jsou mozna suprove, vykonne a kdo vi co, ale nikdo je nekupuje. Takze na co takovy vyrobce vlatne je??

  3. Ten 5palcovej displej v tom obrovském šasi, to je vrchol krásy a designu. Bravo HTC :-D

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).