Domů » Bleskovky » HTC 10 láká na špičkovou kvalitu selfies a vysokou výdrž na jednou nabití (video)

HTC 10 láká na špičkovou kvalitu selfies a vysokou výdrž na jednou nabití (video)

Společnost HTC pokračuje v odhalování vlajkového modelu 10, který bude představen příští týden. Po nalákání na perfektní zvuk a fotoaparát (více informací) přichází na řadu výdrž baterie.

HTC 10

Pochopitelně tchajwanský výrobce opět nešetří superlativy a uvádí, že HTC 10 má vydržet stejné množství času jako inženýři, kteří jej vyvíjeli šíleně dlouhé hodiny. Podle spekulací má telefon dostat baterii o kapacitě 3 000 mAh, což je stejná hodnota, jakou má Samsung Galaxy S7; bude tedy zajímavé porovnat výdrž těchto zařízení tváří v tvář.

You'll Feel It #powerof10

O další částečné odhalení HTC 10 se nepostaral jeho výrobce, ale uznávaná fotografka Kisha Bari. Podle jejího tweetu bude HTC 10 prvním smartphonem, který dostane čelní fotoaparát s optickou stabilizací.

htc10ois

Důvěryhodností této informace nahrává fakt, že její Twitter byl krátce po zveřejnění zprávy nastaven na soukromý. V následujících dnech se můžeme těšit na další lákadla na HTC 10.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
5 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments