Domů » Bleskovky » HP cílí na práci z domu: odhalilo dva nové notebooky a bezdrátová sluchátka

HP cílí na práci z domu: odhalilo dva nové notebooky a bezdrátová sluchátka

Ani HP v rámci letošního online CESu nezahálí a představilo řadu nových zařízení. My se blíže podíváme na dva konvertibilní notebooky a také na nová bezdrátová sluchátka.

HP odhalilo dva nové přírůstky do řady malých konvertibilních notebooků Dragonfly. Konkrétně se jedná o modely HP Elite Dragonfly G2 a Elite Dragonfly Max. Oba přístroje si zakládají na nízké hmotnosti a společnými parametry je 13,3″ displej, procesory Intel jedenácté generace, možnost volby mezi 4G a 5G i podpora vyhledávání Tile. Dragonfly G2 nemá ani 1 kg a větší Max váží asi 1,1 kg.

HP Elite Dragonfly Max Dragonfly Blue Workspace 1
HP Elite Dragonfly Max

HP se s novými zařízeními snaží cílit na lidi pracující z domu, kterých je aktuálně velké množství. I z toho důvodu je model Dragonfly Max vybaven displejem s 1080p rozlišením, 5MPx webkamerou a čtyřmi vestavěnými mikrofony. Je zde možnost volby mezi procesory i5 a i7.

Model Dragonfly G2 pak navíc nabízí i variantu s i3. Oba přístroje mohou mít až 32 GB RAM a SSD disk s kapacitou 2 TB. Z konektorové výbavy je nutno zmínit USB-C 3.1 pro nabíjení, dva USB-C Thunderbolt 3 porty a jedno HDMI.

hp elite dragonfly g2 rear left 1
HP Elite Dragonfly G2

Dragonfly G2 i Elite Dragonfly Max půjdou do prodeje ještě do konce ledna. Cena oznámena nebyla, ale dá se očekávat, že se bude pohybovat někde mezi 30 000 a 40 000 Kč s DPH.

Dalším zajímavým produktem od HP jsou nová true wireless sluchátka HP Elite Wireless Earbuds. Ty se chlubí aktivním potlačením okolního hluku, personalizovanými zvukovými profily nebo jednoduchým přepínám mezi zařízeními pomocí aplikace pro Windows 10, iOS i Android.

hp elite wireless earbuds front inside case 1
HP Elite Wireless Earbuds

Prodej těchto sluchátek by měl začít v dubnu a bude je možné zakoupit buďto dohromady s notebookem Elite Dragonfly Max nebo samostatně za 199 USD, což představuje zhruba 5 200 Kč s DPH.

Adam Bělunek

Baví mě Apple, kvalitní audio-video technika a obecně chytrá řešení, která fungují. Volné dny se snažím trávit na kole v bikeparcích a trailcentrech, nebo na horách s batohem na zádech. Užívám si dobrou hudbu, občas zajímavou knihu a rád cestuji.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).