Domů » Bleskovky » Honor 8 se dočká aktualizace na Android 7.0. Dorazí příští rok

Honor 8 se dočká aktualizace na Android 7.0. Dorazí příští rok

Honor 8 je vlajkový smartphone s výtečným poměrem cena / výkon; aktuálně sice běží na Androidu 6.0 Marshmallow, ale to jeho majitele mrzet nemusí. Společnost Huawei, která telefony značky Honor vyrábí, oznámila, že pracuje na aktualizaci, která v Honoru 8 povýší systém Android na verzi 7.0 Nougat.

Honor8_12

Od minulého měsíce ji mohou zkoušet první beta testeři, veřejnost se má dočkat příští rok během února. Součástí aktualizace bude i nová verze nadstavby EMUI s číslem 5.0, kterou aktuálně používá tabletofon Huawei Mate 9. Update má přinést optimalizaci výdrže a výkonu nebo možnost výběru domovské obrazovky s / bez kompletního seznam u aplikací.

Recenze Honor 8: Špička ve své třídě

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Diskuze k článku

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).