Domů » Bleskovky » HoloLens přijdou příští rok, nejprve však pro vývojáře a společnosti

HoloLens přijdou příští rok, nejprve však pro vývojáře a společnosti

Rozšířená realita zprostředkovaná náhlavní soupravou HoloLens letos nedorazí. Microsoft se v lednu pochlubil, že na svých brýlích usilovně pracoval tři roky, vývoj však ještě není u konce. Od těch, co měli možnost si HoloLens vyzkoušet, například víme, že největší slabinou tohoto zařízení je velmi omezené zorné pole pro vykreslování virtuálních předmětů.

  

Generální ředitel Microsoftu Satya Nadella v rozhovoru pro BBC odhalil, že HoloLens přijdou v průběhu příštího roku, nejprve však pro vývojáře a podnikovou sféru. Nadella rovněž poznamenal, že HoloLens ještě čeká nějaký vývoj, cesta brýlí má být podle jeho slov pětiletá.

Doufáme, že do tohoto vysokého čísla je již započten uběhnutý vývoj o délce 3,5 roku. Pokud jste se však těšili, že si ve své pracovně postavíte v Minecraftu virtuální město, budete si muset ještě počkat.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *