Hodiny pro správného Geeka: Binární číselník pro Android Wear

Omrzelo vás tradiční zobrazení času v analogové nebo alfanumerické digitální podobě? Díky možnosti měnit na platformě Android Wear vzhled číselníku si můžete vybrat spoustu originálních zobrazení času. Jedním z nich je ciferník Binary Watch Face.

Jak název „aplikace“ napovídá, jedná se o zobrazení času ve dvojkové soustavě, kterou představuje několik aktivních či neaktivních bodů v celkem šesti sloupcích. Čas se čte zleva doprava po jednotlivých sloupcích, přičemž čas je zobrazen ve formátu HH:MM:SS, v úsporném režimu jsou zobrazeny pouze hodiny a minuty. Pochopitelně svítící bod představuje jedničku, zhasnutý bod nulu, sloupce se čtou odshora dolů. Snazší pochopení čtení ciferníku znázorňuje následující obrázek.

  

V nastavení lze měnit barvu pouze svítících bodů, nicméně v budoucnu si dovedu představit vlastní skin á la Matrix s černým pozadím a zelenými jedničkami a nulami v šesti sloupcích. I současný vzhled však dokáže vzbudit údiv na tváři kolemjdoucího, který se vás zeptá na čas a vy mu ukážete displej hodinek. Číselník Binary Watch Face je ke stažení na Google Play Store zdarma.

Odkaz na Google Play

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Jeden komentář

  1. Yegor (neregistrovaný)

    Hodinky idiota = geekovské hodinky :D

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *