Domů » Bleskovky » Hodinky HTC s Android Wear na prvních fotkách: chystaný nebo zrušený projekt?

Hodinky HTC s Android Wear na prvních fotkách: chystaný nebo zrušený projekt?

Společnost HTC nemá v segmentu nositelné elektroniky ustláno na růžích, o chytrých hodinkách s jejím logem se debatuje už několik let, avšak dočkali jsme se pouze chytrého náramku Grip, který se do prodeje nikdy nedostal (více informací). Jediným existujícím nositelným produktem s rukopisem HTC je v tomto segmentu náramek HealthBox, který vyrábí oděvní gigant Under Armour, ale HTC se na jeho vývoji podílelo. Obě firmy spolu spolupracují (spolupracovaly) na chytrých hodinkách, jejichž fotografie se právě dostaly na internet.

ap_resize

Bohužel v tuto chvíli není jisté, zda se jedná o produkt, s nímž se ještě setkáme, nebo o prototyp uložený v šuplíku s nápisem „zrušeno“. Ať je pravda jakákoliv, hodinky s kódovým označením Halfbreak fotkách pohání starší Andriod Wear ve verzi 1.3.

Hodinky mají kovové tělo a kruhový displej s rozlišením 360 × 360 pixelů. Luneta patrně otočná není, ovládání tak zajistí pouze dotykový displej a tlačítka po stranách.

Na spodní straně hodinek je vidět vystouplý snímač tepové frekvence a také čtveřici pinů, které mají sloužit k nabíjení. Uchycení řemínku vypadá standardně, tudíž by nemělo nic bránit jeho výměně za jiný.

nexus2cee_1-1

Nechme se tedy překvapit, zda tento model ještě v budoucnu uvidíme (např. na MWC v Barceloně), nebo si jej dvojlístek HTC a Under Armour nechají pro sebe.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

2 komentářů

  1. Neregistrovaný

    Nemá to být Under Armor podle toho loga?

  2. Michal_Ostrava

    Jak teď pozoruju HTC budou stát 20 000 maji dle mého názoru neskutečné ceny.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).