Halloweenská nadílka: Epic Games rozdává zdarma hry Blair Witch a Ghostbusters

ghostbusters

Epic Games Store pokračuje v oslavách amerického Halloweenu a stejně jako minulý týden nabízí dvojici her zdarma se strašidelnou tematikou. Ovšem zatímco z videoherní adaptace Blair Witch se vám budou ježit chlupy na hlavě, při hraní remasteru Ghostbusters: The Video Games se při lovení duchů patřičně zasmějete.

Blair Witch

Hra vznikala v polském studiu Bloober Team (tvůrci hororů Layers of Fear či Observer) a stále se jedná o poměrně čerstvou záležitost, která se na pultech digitálních i kamenných obchodů objevila teprve v srpnu loňského roku. Od recenzentů se sice dočkala rozporuplného přijetí, fanoušky stejnojmenné filmové předlohy však jistě potěší.

Blair Witch - Official Reveal Trailer | E3 2019

Ghostbusters: The Video Game Remastered

Zato remaster Ghostbusters: The Video Game (původní hra vyšla už v roce 2009) se po vzoru filmové předlohy nese ve značně odlehčeném duchu. V akční adventuře se stanete novým členem proslulého týmu Ghostbusters, který se specializuje na odchyt duchů. Za zmínku stojí také fakt, že hlavním postavám propůjčili své hlasy přímo herci filmové předlohy v čele s Billem Murraym či Danem Aykroydem.

Ghostbusters: The Video Game Remastered - Launch Trailer | PS4

Nabídka trvá do 5. listopadu, kdy ji vystřídá válečná strategie Wargame: Red Dragon.

Autor článku
Marek Bartík
Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku