Domů » Články » GSplayer 2.24: Nová verze audio přehrávače pro PPC

GSplayer 2.24: Nová verze audio přehrávače pro PPC

Včera vyšla nová verze oblíbeného audio přehrávače GSplayer s pořadovým číslem 2.24. Ta nabízí především plnou podporu operačního systému Windows Mobile 5.0 a opravuje některé drobné nedostatky programu. Vylepšeny byly také některé funkce přehrávače, bohužel ale podpora ID3 tagů verze 2.0 stále chybí. Jistě však potěší, že je GSplayer distribuován jako freeware. 

Pokud vás zajímají další vlastnosti GSplayeru, přečtěte si naši recenzi. Verzi 2.24 stahujte zde, verzi pro Windows Mobile 5.0 zde.

Screenshoty z programu:
GSplayer 2.24 GSplayer 2.24_2

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Diskuze k článku

  1. No – je to od autora GSPlayeru pekne, ze na nas nekasle a uvolnuje nove verze Ale mohl by na sebe zanechat nejaky kontakt :( Docela rad bych mu neco napsal..

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).