Sledujte nás na YouTube

Kamery GoPro můžete nově ovládat hodinkami Apple Watch

Pokud se vaše sportovní aktivity neobejdou bez hodinek Apple Watch a outdoorových kamer GoPro, máme pro vás dobrou zprávu – obě tyto hračky nově mohou mezi sebou komunikovat, a to díky aktualizované aplikaci GoPro pro iOS.

  

Z hodinek je možné zapnout či vypnout nahrávání videa, prohlížet si náhledy pořízených záznamů a zvýrazňovat v nich nejdůležitější scény. Ty pak lze exportovat do iPhonu a dále s nimi pracovat, například vytvořit krátké video určené pro rychlé sdílení na sociálních sítích.

Odkaz na Google Play Odkaz na App Store Odkaz na WP katalog

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *