Domů » Bleskovky » Google začal uvolňovat novou verzi obchodu Play s upraveným vzhledem

Google začal uvolňovat novou verzi obchodu Play s upraveným vzhledem

Aktualizováno 22. října, 01:45

Server AndroidCentral.com informoval o tom, že Google začal distribuovat novou verzi obchodu Play s označením 4.4.21. Ta přináší mírně upravený vzhled a nové hlavní menu, které zahraniční média označují výrazem „hamburger“. Pokud jste aktualizaci ještě neobdrželi, zkuste malý trik:

  • restartujte zařízení
  • odinstalujte veškeré aktualizace aplikace Google Play v Nastavení – Aplikace
  • vymažte cache a data pro Google Services Framework v Nastavení a znovu restartujte
  • nyní by vám měla být nabídnuta aktualizace na nejnovější verzi obchodu Play

Pokud ani tento postup nezabral, jednoduše vyčkejte, než aktualizace na vaše zařízení dorazí, případně si stáhněte instalační .apk soubor a novou verzi si nahrajte ručně.

Původní text

Není tajemstvím, že Google chystá pro Android 4.4 KitKat změny napříč celým uživatelským rozhraním. Doposud úniky zobrazovaly především průhlednou notifikační lištu a softwarové klávesy. Zároveň jsme viděli i nový launcher, který by měl být dostupný i pro další zařízení s Androidem. Dá se očekávat, že změny se dotknou i dalších součástí systému a aplikací vytvořených Googlem.

 

Nově se nám ukázal přepracovaný Google Play Store, který se dostal do rukou redaktorům serveru Android Police. Nová verze obsahuje výsuvnou nabídku, která přebere některé funkce, jež se nacházely v menu nebo v podobě ovládacích prvků, včetně možnosti vrácení peněz za zakoupený obsah. Nejedná se pravděpodobně o finální verzi a změn by se mělo dočkat celé rozhraní, včetně nabídek v podobě karet. Očekáváme, že nová verze bude oficiálně dostupná spolu s Androidem 4.4 KitKat a dočkáme se i aktualizací dalších aplikací.

David Podzimek

Diskuze k článku

  1. Pecka ! Je to tam díky !

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).