Google uvolnil Android 4.4 „KitKat“ pro Nexus 7 (2012, 2013) a Nexus 10. Nexus 4 se dočká brzy

Google dnes do světa vypustil velice zajímavou zprávu, která potěší všechny majitele zařízení Nexus 7 a Nexus 10. Jednalo se o oznámení, jehož předmětem bylo avizování aktualizace na nejnovější verzi systému Android 4.4 KitKat, který byl představen před několika dny. Nečekaně se z nového systému budou moci jako první radovat uživatelé tabletů Nexus 7 (model 2012 a 2013) a většího sourozence v podobě Nexusu 10.


Nexus 7 (edice 2012 a 2013) se dočkaly aktualizace na Android 4.4 „KitKat“, stejně tak Nexus 10. Nexus 4 a Nexus 7 s datovým modulem se update dočkají v následujících dnech…

K uvolnění aktualizace dojde během dneška, přičemž varianty tabletů, které jsou vybavené slotem na SIM kartu si budou muset ještě nějaký čas počkat. Ačkoliv Google nezveřejnil konkrétní termín, lze očekávat, že se tak stane v několika následujících dnech. Naprosto stejná situace se týká i majitelů smartphonu Nexus 4, kteří si na nejčerstvější verzi systému též ještě chvíli počkají.

Autor článku
Richard Streit
Redaktor serveru SMARTmania.cz, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří hudba, příroda a moderní vědy. Jeho velkou vášní je Apple a partnerský web CeskyMac.cz.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku