Google údajně začne příští měsíc prodávat Motorolu X přes Play Store

Moto X není typickou vlajkovou lodí (vzhledem ke slabšímu hardware), přesto byla velmi očekávaným telefonem a řada uživatelů na ní nedá dopustit, byť nemá nejrychlejší procesor nebo nejlepší fotoaparát. V současné době ji je možné koupit pouze ve Spojených Státech a to u dvou operátorů: AT&T a Verizon. John Legere, CEO operátora T-Mobile, nedávno vyslal do světa zprávu na sociální síti Twitter, že Motorolu X bude možné zakoupit v průběhu září. To je dobrá zpráva pro zákazníky amerického T-Mobilu, ale má jeden háček. Telefon nebude dostupný přímo u operátora, ale pravděpodobně přes Google Play Store, jak naznačuje otisk obrazovky, který zveřejnil server TmoNews.

 

To by znamenalo, že Google oznámí dostupnost Motoroly X přes vlastní obchod v následujících pár týdnech. Předzvěstí může být i nedávná sleva LG Nexus 4. Nejednalo by se o žádný nový krok, Google již teď nabízí Samsung Galaxy S4 a HTC One s čistým Androidem, Moto X by tak pouze rozšířila nabídku. Stále však zůstávají tři základní otázky: bude se prodávat i mimo spojené státy, třeba v sousedním Německu? Kdy bude ve volném prodeji? Kolik bude stát? Na odpovědi budeme muset ještě pár týdnů počkat.

David Podzimek

2 komentáře

  1. MartinK (neregistrovaný)

    MotoX nema byt vubec nabizen mimo US, takze se da spise predpokladat, ze pujde o online doplneni prodeje off contract a mozna i odemceneho telefonu. Pokud se nepletu, dnes je k dispozici u AT&T a Verizonu.

    • uni (neregistrovaný)

      jj to bylo křiku kolem telefonu, který má průměrné hodnoty a nebude zde ani k dispozici….

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *