Domů » Bleskovky » Google při odhalování KitKat sochy nechtěně ukázal chystaný Nexus 5

Google při odhalování KitKat sochy nechtěně ukázal chystaný Nexus 5

Google včera představil novou verzi Androidu, která se bude nečekaně označovat Android 4.4 KitKat. Reklamní gigant zveřejnil video odhalení čokoládové sochy před svým sídlem. Video, které mělo pouze prezentovat nové označení, se stalo zdrojem možného úniku další generace chytrého telefonu řady Nexus. Zařízeni si všimli redaktoři serveru 9to5Google. Video po tomto zjištění Google stáhnul, můžeme na něm vidět zaměstnance společnosti, jak natáčí na smartphony odhalení sochy. Při přiblížení vidíme jednoho z účastníků držet neznámé zařízení s označením Nexus, které by mohlo být očekávaný Nexus 5.

Na zadní straně telefonu je horizontální logo Nexus, stejně jako na nové generaci tabletu Nexus 7. Fotoaparát vypadá výrazně větší než má aktuální Nexus 4. Celé zařízení vypadá zvětšené ve srovnání s předchozí generací a Google by tak mohl překročit pětipalcovou úhlopříčku displeje. Zároveň na zadní straně najdeme něco, co připomíná logo LG, které je jedním ze spekulovaných výrobců pro Nexus 5.

David Podzimek

9 komentářů

 1. Ze nechtene, hahaha. Takovych nechticu uz tady bylo.

 2. „Google při odhalování KitKat sochy nechtěně ukázal chystaný Nexus 5“

  Takže si to shrnme. Zaměstnanec velké firmy, která se primárně živí reklamou, marketingem a internetem, vezme na akci, kde se dá očekávat velký zájem novinářů z oblasti mobilní techniky, utajený mobil, jehož existence musí být utajen. A protože ho nechce nikomu ukázat, tak s ním bez obav fotí, ačkoliv o kousek dál je kameraman. Video je samozřejmě v Google sestříháno, přidána hudba atd. Pak se vypustí ven. Najednou, po nějaké době, až se o tom píše úplně všude, si v Google někdo nečekaně uvědomí, že tam je nový Nexus a tak to video stáhne, ačkoliv v Google už X let všichni moc dobře vědí, že jakmile se cokoliv dostane na internet, už to prostě nejde zastavit.

  A pak přijde David Podzimek a je to nečekané odhalení.

  • A zapomněl jsem na to, že ačkoliv ten mobil jistě neměl uniknout na veřejnost, přesto je „schováno“ (asi postprocessingem videa) logo výrobce a písmeno N…

  • Omg, omg, viděl jsem zadní stranu nového Nexuse! Právě jsem si kvůli tomu cvrnknul do trenek! Omg, omg…

  • Martin Pavlović

   On vas nikdo nenuti to cist. Ale ze to nezajima vas neznamena, ze to nezajima ani ostatni ctenare.

  • loko (neregistrovaný)

   souhlasím.

   Jinak od čtenáře NIKY79 velmi trefné, co mi však hlava nebere je neustalá kritika pana Podzimka (některými diskutujícími). Chápu, že článek mohl být prozíravější, ale přesto jeho články čtu rád, a z pohledu mě jako běžného (byť uvažujícího) čtenáře jsou solidní.

  • Tak přebalit a spát :D

  • asdf (neregistrovaný)

   Trapné, trapné, opravdu ale velmi trapné…

 3. Knoxx (neregistrovaný)

  Prý nechtěně tomu ještě někdo věří ? :D :D

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).