Domů » Bleskovky » Google pracuje na nových Pixelech. V plánu je i levnější varianta

Google pracuje na nových Pixelech. V plánu je i levnější varianta

Server 9to5Google.com v těchto dnech přišel se žhavými informaceni ohledně připravovaného Pixelu 2 od Googlu, odvolává se v nich na spolehlivý zdroj informací. Údajně bychom se u nového referenčního modelu Googlu měli dočkat ještě pokrokovějších technologií a konečně by měla přijít také na řadu cenově dostupnější varianta.

google-pixel-fingerprint-recognition

Jednou z hlavních předností nové verze by měla být voděodolná konstrukce. Údajně je však pro Google prvořadý fotoaparát, u kterého chce ještě více posunout kvalitu za slabého osvětlení. Zajímavá je také zpráva o tom, že jsou testovány prototypy jak s procesory od Qualcommu, tak i od Intelu. Nový dostupnější model by měl nést pojmenování Pixel 2B a měl by být uveden ve stejném čase, jako klasický Pixel 2, maximálně pak s odstupem nějakého měsíce. Soustředit by se měl především na rozvojové trhy.


Cena nového vlajkového Pixelu by měla přesahovat tu nynější přibližně o 50 dolarů (asi 1265 Kč). Přesné datum uvedení není u novinek zatím známo, hovoří se však o říjnu tohoto roku.


Lukáš Čambala

Student ekonomické fakulty žijící převážně v Brně. Milovník filmů, kvalitních soundtracků, ICT a značky Apple.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
_WTF_
Uživatel
_WTF_

Preco dizajn okopirovali do iphone ?