Domů » Bleskovky » Google pracuje na nových Pixelech. V plánu je i levnější varianta

Google pracuje na nových Pixelech. V plánu je i levnější varianta

Server 9to5Google.com v těchto dnech přišel se žhavými informaceni ohledně připravovaného Pixelu 2 od Googlu, odvolává se v nich na spolehlivý zdroj informací. Údajně bychom se u nového referenčního modelu Googlu měli dočkat ještě pokrokovějších technologií a konečně by měla přijít také na řadu cenově dostupnější varianta.

google-pixel-fingerprint-recognition

Jednou z hlavních předností nové verze by měla být voděodolná konstrukce. Údajně je však pro Google prvořadý fotoaparát, u kterého chce ještě více posunout kvalitu za slabého osvětlení. Zajímavá je také zpráva o tom, že jsou testovány prototypy jak s procesory od Qualcommu, tak i od Intelu. Nový dostupnější model by měl nést pojmenování Pixel 2B a měl by být uveden ve stejném čase, jako klasický Pixel 2, maximálně pak s odstupem nějakého měsíce. Soustředit by se měl především na rozvojové trhy.

Cena nového vlajkového Pixelu by měla přesahovat tu nynější přibližně o 50 dolarů (asi 1265 Kč). Přesné datum uvedení není u novinek zatím známo, hovoří se však o říjnu tohoto roku.

Lukáš Čambala

Student ekonomické fakulty žijící převážně v Brně. Milovník filmů, kvalitních soundtracků, ICT a značky Apple.

Diskuze k článku

  1. Preco dizajn okopirovali do iphone ?

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).