Domů » Bleskovky » Google na 24. července chystá další Android akci: Dočkáme se představení verze 4.3?

Google na 24. července chystá další Android akci: Dočkáme se představení verze 4.3?

Se štěstím skončí všechny spekulace o další verzi Androidu a nové generaci tabletu Nexus 7. Google nicméně oficiálně oznámil datum další tiskové konference, kde se bude mluvit o Androidu. Akce se bude konat 24. července v San Franciscu. Pozvánka láká zvané na snídani se Sundarem Pichajem. Obecně se předpokládá, že Google představí Android 4.3, novou verzi tabletu Nexus 7 a možná i plánovaný telefon Moto X. Vzhledem k tomu, že Sundar Pichai je hlavou vývoje Chrome OS, mohli bychom se dozvědět novinky i o tomto systému.

 

Díky unikům v posledních týdnech víme většinu novinek v Androidu 4.3. Zároveň by měl přinést řadu změn pod kapotou, aby pracoval svižněji. Specifikace nového Nexus 7 se obecně očekávají: Snapdragon 600, 2 GB operační paměti, 16 a 32 GB interní paměti. Poslední informace hovoří i o cenách, ty by měly začínat na 229 dolarech (4600 korun) za nejlevnější variantu. Pro nás, kteří nemáme možnost se akce zúčastnit, plánuje Google živý přenos na YouTube.

David Podzimek

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).