Domů » Bleskovky » Google I/O 2012: Sledujte představení Androidu 4.1 „Jelly Bean“

Google I/O 2012: Sledujte představení Androidu 4.1 „Jelly Bean“

Už za několik hodin začne v San Franciscu konference Google I/O, na které se dočkáme představení celé řady novinek od Googlu. Jednou z nich bude také další verze operačního systému Android 4.1 s kódovým označením Jelly Bean. Samotná keynote s názvem „What’s new in Android“ začne v 18:30 našeho času. V očekávání je rovněž premiéra sedmipalcového tabletu Google Nexus 7. V redakci se na novou verzi systému Android těšíme a jsme zvědaví, jaká vylepšení si pro nás Google přichystal. 

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

7 komentářů

 1. PeePay (neregistrovaný)

  Mate nespravny cas a nespravny link.

  (V podstate spravny, lebo udalost, ktorej video mate vlozene, naozaj zacina o 20:45, ale nie je to hlavna keynote, toto je uz az prvy zo seminarov.)

  Keynote je o 18:30 a link je [odkaz]

 2. PeePay (neregistrovaný)

  Uz je to opravene :)

 3. jklouny (neregistrovaný)

  Dočká se aktualizace i nexus s?

  • Zatím nevíme… budeme moudřejší po ukončení přednášky. A kdyby to náhodou nešlo oficiální cestou, neoficiální JB ROMky se určitě objeví, třeba v rámci projektu CyanogenMOD.

 4. jklouny (neregistrovaný)

  Tak super Nexus S dostane JB …. Už jsem uvažoval o rootu myslíte že i po updatování na JB bude možný root? Děkuji

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).