Domů » Bleskovky » Google Glass: Jak funguje současná generace futuristických brýlí (video)

Google Glass: Jak funguje současná generace futuristických brýlí (video)

Google začal v posledních týdnech rozesílat očekávané brýle Google Glass mezi lidi, kteří si je zakoupili minulý rok na konferenci Google I/O. Zatím se jedná o úzkou skupinu uživatelů, jde převážně o vývojáře a technologické žurnalisty. Již známe technické specifikace a vlastnosti zařízení, dokonce i datum, kdy budou dostupné pro běžné spotřebitele – zhruba na jaře roku 2014. Od developerů přichazejí informace o prvních aplikacích, které by měly být dostupné ještě letos, mimo služeb přímo od Google je již potvrzený klient pro sociální síť Twitter a aplikace pro populární službu na ukládání poznámek Evernote. 

Na oficiálních videích, která Google publikuje, vypadá ovládání a používaní brýlí velmi snadně. Realita je však taková, že produkt je zatím ve vývoji a k užitečnému používání má dlouhou cestu před sebou. Pokud chcete vědět jak Google Glass v současnosti funguje, jak se ovládá a jak vypadá uživatelské rozhraní, můžete se podívat na video, které připravil server The Verge v pořadu Top Shelf. Odpoví vám na většinu vašich otázek a dostane přesnou představu o reálném fungování Google Glass. 

David Podzimek

6 komentářů

  1. d456 (neregistrovaný)

    Zajímalo by mě kdy se Google Glass objeví u nás a za jakou cenu.

  2. goodhoko (neregistrovaný)

    Pořád čekám, kdy konečně začně nějaká český server točit takováto videa, a video-recenze. Smartmania by na to podle mě měla! Už by to nemuselo být jen převalovaní telefonu v ruce před kamerou s přeřeky a bez hlavy a paty. Mohlo by to vypadat třeba takto?

    [odkaz]

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *