Domů » Bleskovky » Google Fotky nově nabízí lepší editační prvky a novou umělou inteligenci

Google Fotky nově nabízí lepší editační prvky a novou umělou inteligenci

Je to již více než týden, kdy americký gigant aktualizoval svou aplikaci Google Fotky pro zařízení s Androidem. Nyní společnost vydala zbrusu novou aktualizaci, která přináší několik novinek, které se týkají editace fotek.

google_photos2

Aplikace dostala nové funkce a potěší hlavně uživatele, kteří rádi používají editační nástroje. Nově je možné ještě lépe upravovat jas a barvy, a to díky vylepšeným ovládacím prvkům. Samozřejmostí je úprava stínů, teploty a světel. Při používání funkce Deep Blue můžete „leštit“ fotografie moře či nebe, kde bude převládat spíše modrá barva. Google přidal taktéž lepší automatické úpravy.

Máme zde i zcela nové pohledy. Máte k dispozici více než 12 nových vzhledů, pomocí kterých můžete jednoduše upravovat jas, stíny, teplotu a další. Podle Googlu využívají pohledy zcela novou umělou inteligenci, která doplňuje obsah ve vybrané fotografii. Na základě toho pak vybere ten nejlepší snímek.

Fotky Google
Cena: zdarma

Zdeněk Koutský

2 komentářů

  1. To je dobře, umělé inteligence není nikdy dost, když už nemůžeme mít tu přirozenou.

  2. Kdyby radsi spravili moznost stahnout si fotky zpet do mobilu.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).