Domů » Bleskovky » Google chystá překvapení. Ukáže nám ho příští týden na akci Samsungu

Google chystá překvapení. Ukáže nám ho příští týden na akci Samsungu

Příští úterý se v San Franciscu odehraje další akce Samsung Unpacked, na které nebude chybět ani naše redakce a které se překvapivě zúčastní i samotný Google. Svoji účast přislíbil v upoutávce na Twitteru s popiskem, že za rohem máme očekávat něco vzrušujícího.

Unpacked 2020
Oficiální pozvánka na Samsung Unpacked 2020

Vzhledem k tomu, že Google nezavěsil přímo na svůj účet, ale na účet systému Android, dá se očekávat, že účast Google na akci Samsungu se bude týkat právě operačního systému. Pravděpodobně budou demonstrovány schopnosti Androidu na ohebném displeji telefonu s příslibem dalších funkcí, které se dostaví s Androidem 11.

Nechme se tedy překvapit, co na nás Google se Samsungem příští týden chystají. Ať to bude cokoliv, na SMARTmanii se o tom dozvíte mezi prvními – chystáme pro vás podrobné zpravodajství a videopohledy přímo z místa dění.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).