Domů » Bleskovky » Gears of War pro Android a iOS dostanou podobu, jakou jste nečekali

Gears of War pro Android a iOS dostanou podobu, jakou jste nečekali

Značka Gears of War patří mezi ty nejcennější, které Microsoft vlastní. Na poli akčních stříleček se jedná o stálici, která vždy dokázala nabídnout solidní porci zábavy. Na právě probíhajícím veletrhu E3 představil Microsoft také novou hru ze série pro mobilní operační systémy Android a iOS. Ačkoli to na papíře zní dobře, realita je přinejlepším rozporuplná.

Gears POP! - E3 2018 - Announce Trailer

Na mobilních zařízeních se bohužel nedočkáme plnohodnotné hry, ale odnože v podobě Gears Pop! Podle traileru se jedná o odlehčenou střílečku s prvky humoru, která se hemží postavičkami ve stylu figurek POP!, jejichž předností je velká hlava. Doufejmě, že se Microsoft neuchýlí pouze k rýžování penež na známé značce, ale přinese hráčům alespoň trochu zábavnou hratelnost.

Michael Chrobok

Nestranný fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).