Domů » Bleskovky » Garmin Tactix Delta: chytré hodinky s výdrží až 3 týdny a režimem pro špióny

Garmin Tactix Delta: chytré hodinky s výdrží až 3 týdny a režimem pro špióny

Společnost Garmin uvedla do obchodů nové odolné chytré hodinky řady Tactix s názvem Delta. Lákají mimo jiné na speciální tajný režim a funkci pro okamžité odstranění uživatelských dat. A také splňují americký vojenský standard MIL-STD-810.

Hodinky do vínku dostaly displej s úhlopříčkou 1,4 palců, safírové sklo, rámeček potažený vrstvou z uhlíku, výdrž baterie na jedno nabití až 21 dní (v úsporném režimu až 80 dní), podporu funkce Garmin Pay pro bezkontaktní platby nebo možnost si stáhnout až 2000 skladeb a synchronizovat playlisty z některých populárních hudebních streamovacích služeb, včetně Spotify, Deezer a Amazon Music.

Garmin Tactic Delta
Garmin Tactix Delta

Největším lákadlem novinky jsou však její „taktické“ funkce, zejména již zmíněný tajný režim, který vypne ukládání a sdílení polohy uživatele, a rychlé smazání, které v případě krádeže smaže veškerá data v paměti. Výrobce přidal i režim Jumpmaster, který pomáhá s naváděním parašutistů na jejich cíle, duální GPS, umožňující na jedné obrazovce zobrazit dvě sady souřadnicových systémů, projekce souřadnicových bodů, jež umožňuje nastavit si a uložit vzdálené geopozice a použít je později k navigaci, nebo kompatibilita s nočním viděním. Kompletní specifikace Garmin Tactix Delta najdete v našem katalogu.

Garmin Tactix Delta en Instinct Tactical

Hodinky lze aktuálně předobjednat na webu výrobce, česká cena byla stanovena na 22 990 Kč včetně DPH.

Martin Duchoslav

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).