TOPlist

Garmin Tactix Delta: chytré hodinky s výdrží až 3 týdny a režimem pro špióny

Garmin Tactic Delta

Společnost Garmin uvedla do obchodů nové odolné chytré hodinky řady Tactix s názvem Delta. Lákají mimo jiné na speciální tajný režim a funkci pro okamžité odstranění uživatelských dat. A také splňují americký vojenský standard MIL-STD-810.

Hodinky do vínku dostaly displej s úhlopříčkou 1,4 palců, safírové sklo, rámeček potažený vrstvou z uhlíku, výdrž baterie na jedno nabití až 21 dní (v úsporném režimu až 80 dní), podporu funkce Garmin Pay pro bezkontaktní platby nebo možnost si stáhnout až 2000 skladeb a synchronizovat playlisty z některých populárních hudebních streamovacích služeb, včetně Spotify, Deezer a Amazon Music.

Největším lákadlem novinky jsou však její „taktické“ funkce, zejména již zmíněný tajný režim, který vypne ukládání a sdílení polohy uživatele, a rychlé smazání, které v případě krádeže smaže veškerá data v paměti. Výrobce přidal i režim Jumpmaster, který pomáhá s naváděním parašutistů na jejich cíle, duální GPS, umožňující na jedné obrazovce zobrazit dvě sady souřadnicových systémů, projekce souřadnicových bodů, jež umožňuje nastavit si a uložit vzdálené geopozice a použít je později k navigaci, nebo kompatibilita s nočním viděním. Kompletní specifikace Garmin Tactix Delta najdete v našem katalogu.

Hodinky lze aktuálně předobjednat na webu výrobce, česká cena byla stanovena na 22 990 Kč včetně DPH.

Autor článku Martin Duchoslav
Martin Duchoslav

Kapitoly článku