Domů » Bleskovky » Galaxy Z Flip 3 si můžete vybarvit podle svého. Nová edice dovolí až 49 kombinací

Galaxy Z Flip 3 si můžete vybarvit podle svého. Nová edice dovolí až 49 kombinací

Samsung si na dnešní den připravil nečekané pokračování srpnové konference Unpacked, na níž byly odhaleny smartphony Galaxy Z Fold 3 a Z Flip 3. Očekávali jsme, že tiskovka bude věnována především softwaru, avšak dočkali jsme se i „nového“ hardwaru.

Bespoke Edition: Navrhněte si vlastní Galaxy Z Flip 3

První představenou novinkou se stal smartphone Galaxy Z Flip 3 Bespoke Edition. Jedná se o speciální verzi známého véčkového telefonu, při jehož výběru se nemusíte spoléhat pouze na barevné varianty, které Samsung v létě předložil.

Bespoke edition

Díky webové aplikaci Bespoke Studio si můžete navrhnout smartphone podle vlastní představy – na výběr máte dvě barvy rámečku (černá a stříbrná) a pět barev, které můžete nasadit zvlášť na přední nebo zadní stranu (modrá, růžová, žlutá, bílá a černá). To dohromady podle Samsungu dává celkem 49 možných kombinací.

flip

Telefony z edice Bespoke Edition také dostaly nově konfigurovatelné uživatelské prostředí, aby ladilo s vnějškem telefonu. Pokud navíc vámi zvolené barvy „vyjdou z módy“, můžete si je díky programu Bespoke Upgrade Care vyměnit za nespecifikovaný poplatek za jiné; barvu rámečku ale dodatečně měnit nelze.

studio

Samsung Galaxy Z Flip 3 Bespoke Edition přijde v USA na 1 099 USD (asi 24 100 korun bez DPH), tedy jen decentně dráž, než se prodává základní model.

Personalizovat lze i hodinky Galaxy Watch 4

V edici Bespoke přicházejí i hodinky Samsung Galaxy Watch 4, u nichž lze rovněž volit barevné kombinace hodinek a řemínků, stejně tak lze díky nejnovější softwarové aktualizaci využít nových ciferníků.

Maison Kitsuné: hodinky a sluchátka s liškou

Samsung také uzavřel partnerství s kosmopolitní pařížsko-tokijskou lifestylovou značkou Kitsuné a společně představily hodinky Galaxy Watch 4 a sluchátka Galaxy Buds 2 ve speciální Maison Kitsuné edici. V podstatě se jedná o již známé příslušenství v nových barvách (béžová a šedá), které navíc doplňuje obrázek liščí hlavy (či ocasu).

K příslušenství Maison Kitsuné navíc dostanete NFC kartičku, která vás opravňuje stáhnout si speciální grafické téma nebo speciální hudební playlist Kitsuné Musique.

Dostupnost v ČR?

Ani jedna z představených novinek zatím nebude dostupná v České republice, maximálně si můžeme na stránkách Samsungu vyzkoušet Bespoke Editor a navrhnout si vlastní barevné kombinace smartphonu Galaxy Z Flip 3 a hodinek Galaxy Watch 4.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

7 komentářů

 1. A stejně to nikdo nechce :D

 2. 2,5 milionů zákazníků mi teda nepřijde jako „nikdo“…

  • Jo? Mě to přijde jako solidní propadák. A to nejen s ohledem na to, že to Samsung marketingově tlačí kde se dá. Fold ještě pochopim, že si někdo koupí, ale Flip si může koupit fakt jen zmasírovaná „ovce“. Takle nepraktickej telefon tady nebyl od 90 let, kdy se vyráběly ty různý vajíčka s divnejma klávesnicema. Taky to lidi jakš takš kupovali si pamatuju. Ten sklad tam nemá jedinou výhodu. Je to tlustý do kapsy, má to uprostřed díru, má to kvůli tomu „plastovej“ displej co se snadno poškrábe a ještě to jako naprostej jantar musíš vždycky otevřít, abys s tim vůbec mohl začít něco dělat. Design to mi ho vyndej. Ale do toho, shepii, kup si to :D

  • Johny, v podstatě souhlasím, praktičnost jde bokem. Ale véčka nikdy nebyla o tom, že jsou praktická, je to spíš „stylovka“.

  • Johny: Tu poslední větu moc nechápu. Mám na ten smartphone prakticky stejný názor jako ty, ale to neznamená, že tady jako puberťák budu vykřikovat, že ho nikdo nechce, když má takové prodeje, jaké má… Jedna věc je názor, druhá věc jsou fakta.

  • shepii: Pak by sis měl ale trochu sjednotit pohled na věc. Nedávnu jsi tu zrovna ty v případě Google aplikací na iOS vykřikoval jako puberťák věci ve stylu „proč se tou minoritou zabývají“, ale najednou naprosto zoufalých 2,5 milionů je někdo? Tak jak to je? Pokud se držíš faktů, tak víš, že uživatelů iOS je víc, než 2,5 milionů. V tom případě je Z Flip ale propadák propadáků.

  • Menty: Z pohledu trhu je iOS minorita, 2,5 milionu zákazníků není nikdo. Sjednoceno, tím bych to asi uzavřel.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).