Galaxy Z Flip 3 si můžete vybarvit podle svého. Nová edice dovolí až 49 kombinací

flip

Samsung si na dnešní den připravil nečekané pokračování srpnové konference Unpacked, na níž byly odhaleny smartphony Galaxy Z Fold 3 a Z Flip 3. Očekávali jsme, že tiskovka bude věnována především softwaru, avšak dočkali jsme se i „nového“ hardwaru.

Bespoke Edition: Navrhněte si vlastní Galaxy Z Flip 3

První představenou novinkou se stal smartphone Galaxy Z Flip 3 Bespoke Edition. Jedná se o speciální verzi známého véčkového telefonu, při jehož výběru se nemusíte spoléhat pouze na barevné varianty, které Samsung v létě předložil.

Bespoke edition

Díky webové aplikaci Bespoke Studio si můžete navrhnout smartphone podle vlastní představy – na výběr máte dvě barvy rámečku (černá a stříbrná) a pět barev, které můžete nasadit zvlášť na přední nebo zadní stranu (modrá, růžová, žlutá, bílá a černá). To dohromady podle Samsungu dává celkem 49 možných kombinací.

Telefony z edice Bespoke Edition také dostaly nově konfigurovatelné uživatelské prostředí, aby ladilo s vnějškem telefonu. Pokud navíc vámi zvolené barvy „vyjdou z módy“, můžete si je díky programu Bespoke Upgrade Care vyměnit za nespecifikovaný poplatek za jiné; barvu rámečku ale dodatečně měnit nelze.

studio

Samsung Galaxy Z Flip 3 Bespoke Edition přijde v USA na 1 099 USD (asi 24 100 korun bez DPH), tedy jen decentně dráž, než se prodává základní model.

Personalizovat lze i hodinky Galaxy Watch 4

V edici Bespoke přicházejí i hodinky Samsung Galaxy Watch 4, u nichž lze rovněž volit barevné kombinace hodinek a řemínků, stejně tak lze díky nejnovější softwarové aktualizaci využít nových ciferníků.

Maison Kitsuné: hodinky a sluchátka s liškou

Samsung také uzavřel partnerství s kosmopolitní pařížsko-tokijskou lifestylovou značkou Kitsuné a společně představily hodinky Galaxy Watch 4 a sluchátka Galaxy Buds 2 ve speciální Maison Kitsuné edici. V podstatě se jedná o již známé příslušenství v nových barvách (béžová a šedá), které navíc doplňuje obrázek liščí hlavy (či ocasu).

K příslušenství Maison Kitsuné navíc dostanete NFC kartičku, která vás opravňuje stáhnout si speciální grafické téma nebo speciální hudební playlist Kitsuné Musique.

Dostupnost v ČR?

Ani jedna z představených novinek zatím nebude dostupná v České republice, maximálně si můžeme na stránkách Samsungu vyzkoušet Bespoke Editor a navrhnout si vlastní barevné kombinace smartphonu Galaxy Z Flip 3 a hodinek Galaxy Watch 4.

Autor článku
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku