Galaxy S II/S III, Note a Note II: Kdy se dočkají Androidu 4.1 „Jelly Bean“?

Server SamMobile.com zveřejnil nové informace o tom, které modely od Samsungu by se měly dočkat oficiální aktualizace na novou verzi Androidu 4.1 „Jelly Bean“. V případě Galaxy S III asi není třeba o ničem pochybovat, testování interní verze prý dopadlo dobře a uvolnění finální verze ROM bychom se měli dočkat někdy na přelomu září a října tohoto roku.

Nadějně to vypadá i v případě Samsungu Galaxy S II, který prvními testy také prošel bez komplikací a vzhledem k tomu, že i nyní se „es-dvojka“ prodává velice dobře, měl by se Androidu 4.1 později dočkat. A pokud Samsung uvolnění Androidu 4.1 zamítne, dočkají se majitelé alespoň „value-packu“ s několika softwarovými vylepšeními.

 

V případě Samsungu Galaxy Note je situace stejná jako u Galaxy S II. Testy zkušební verze ROM dopadly dobře a nyní záleží jen na Samsungu, zda se aktualizaci s Androidem 4.1 rozhodne uvolnit.

Samsung Galaxy Note II bude zřejmě představen na veletrhu IFA 2012 v Berlíně a zatím zůstává otázkou, zda rovnou s Androidem 4.1 nebo ještě s verzí 4.0. V případě, že by Galaxy Note II dorazil na pulty obchodů s Androidem 4.0, měli by se jeho majitelé oficiální aktualizace na „Jelly Bean“ dočkat v dalších měsících.

Mějte na paměti, že tyto informace nepocházejí přímo od Samsungu a nebyly tedy zatím oficiálně potvrzeny. Server SamMobile.com však považujeme za důvěryhodný zdroj a už v minulosti se celá řada jimi publikovaných informací potvrdila.

Autor článku
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku