Galaxy Note8 nemá být první Samsung s duálním fotoaparátem. Jaký model jej předběhne?

Společnost Samsung by letos měla vstoupit do vod výrobců smartphonů s duálním fotoaparátem. Dvě čočky bychom měli vidět na zádech chystaného tabletofonu Galaxy Note8, ještě před tím by mělo být toto řešení použito u smartphonu Galaxy C10.

O něm bohužel moc informací nemáme, snad jen, že jej bude pohánět čipset Qualcomm Snapdragon 660, který bude představen v příštím týdnu. Galaxy C10 má mít kovové tělo s horizontálními předěly pro umožnění průchodu signálu bezdrátových sítí.

Čočky hlavního fotoaparátu mají být umístěny ve vertikálním fotomodulu, mezi nimi se má nacházet přisvětlovací LED. Bohužel korejský gigant svoji „céčkovou“ řadu v Evropě neprodává, takže si patrně budeme muset nechat na první smartphone Samsung s duálním fotoaparátem zajít chuť.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

2 komentáře

  1. htcjirka

    U Galaxy Note 8 je dulezite aby „dotahnuli“ ctecku, byla vpredu a nejlepe už v displeji.Radeji jeden fotomodul a poradny.A konecne uz take osadit nejake lepsi mikrofony, aby to nenahravalo koncert jak prskavku..

  2. Toto (neregistrovaný)

    A mohli by třeba udělat alespoň jeden model který hned po vydání nebude restartovat, červenát , mít poctivě parametry jako v USA, výbuchovat a t. d.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *