Domů » Bleskovky » Galaxy Note9 získal potřebnou certifikaci. Přijde s výrazně lepším stylusem

Galaxy Note9 získal potřebnou certifikaci. Přijde s výrazně lepším stylusem

Samsung Galaxy Note8 (recenze) byl představen loni 23. srpna, jeho nástupce by však měl mít podle různých spekulací premiéru dříve, údajně někdy v půlce letních prázdnin. Tomu nasvědčuje i fakt, že Galaxy Note9 již schválila americká komise pro komunikaci (FCC), certifikace byla vystavena o měsíc dříve než u Galaxy Note8.

Z dokumentů FCC není možné vyčíst žádné podrobnosti o telefonu, pouze přítomnost stylusu v balení a také kódové označení SM-N960F, které by mělo patřit globální variantě poháněné čipsetem Exynos 9810; americká verze dle tradic dostane čipset Qualcomm Snapdragon 845 a patrně ponese označení SM-N960U.

Galaxy Note9 se od svého předchůdce nemá příliš lišit, velké zlepšení však má dostat stylus S Pen, podle informátora @Iceuniverse se údajně kvůli peru vyplatí na Galaxy Note9 počkat. Objevily se spekulace, že by pero mělo mít vestavěnou baterii a podporu Bluetooth, k čemu je využije, je však zatím neznámé.

Samsung Galaxy Note 8: recenze

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

5 komentářů

  1. Ale bude to opět „nudloidní“ což aspoň Note řadu jaksi degraduje.

    • Můj názor je, že NOTE 8 padne perfektně do ruky a je po všech stránkách nej. Bez stylusu se při mé práci neobejdu.

    • Tak ať stylusem je to logicky vcelku jedno, jak st to drží/ovládá jednoruč.

    • htcjirka: Je to tak zase nudle a přitom se to k tomu vůbec nehodí hlavě že na předchozí nikdo nenadával když to byla 16:9 a hlavně ten pocit když ti někdo říká že se nudle lepé drží a přitom mají nudloidní plochu na kterou se píše blbě :-D Zkrátka marketing slabší uživatelé prostě se nechají ukecat a pak plácaj blbosti :-D

    • Nudloidní je naopak fajn.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).