Domů » Bleskovky » Galaxy Note9 skutečně dorazí dříve. Samsung oznámil datum premiéry

Galaxy Note9 skutečně dorazí dříve. Samsung oznámil datum premiéry

Spekulace se potvrzují, Samsung Galaxy Note9 letos skutečně dorazí dříve než jeho předchůdce. Stane se tak na další akci Samsung Unpacked, která se odehraje 9. srpna v New Yorku. Pozvánku na akci obdržela i naše redakce, takže se můžete těšit na první dojmy a videopohled přímo z místa dění.

Oficiální pozvánka překvapivě nenese žádné motto, na obrázku je vidět pravděpodobně kousek stylusu S Pen s tlačítkem, které vypadá jako čtečka otisků prstů. Informátor Ice Universe před nedávnem na svůj Twitter napsal, že už kvůli peru S Pen se vyplatí na Galaxy Note9 počkat, jsme tak zvědaví, co všechno bude u chystané novinky umět.

Galaxy Note9 získal potřebnou certifikaci. Přijde s výrazně lepším stylusem

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

12 komentářů

 1. Řada Note s SPEN je naprosto výjimečný telefon, který nemá konkurenci. Jen ta cena je šílená. V současné době mám Note 8 a nevyměnil bych za nic. Věřím, že Note 9 bude také výborný, ale jen blázni mění telefon za 26000 každý rok. A jen blázni ho také kupuji????. Ale ne, kdo jednou vyzkouší SPEN, tak pochopí, že řada Note je opravdu skvělá. Sorry Apple, ale zde fakt ztráciš.

  • Tak kupovat spickove telefony okolo 900€ kazdy rok. To je uz maniak do telefonov, to ani bohac nepotrebuje stale menit telefony.

  • Peníze jsou dnes to nejmenší. Fandovství, chuť, koníček, proč ne.

  • Jen blázni? Opravdu? Kupuju nový iPhone každý rok. Ten svůj starý prodám s minimální ztrátou, a mám stále aktuální telefon. Opravdu nevím, co je na tom nepochopitelného. Ačkoli.. Když se podívám, jak rychle padají ceny vlajek od Samsungu, tak to i chápu..

  • Hm, nový iphone každý rok. A není to jedno. ????

  • Proč měnit něco co má člověk rád a dobře slouží?

  • Souhlas hoši. Note je prostě výborný telefon. Ano, nová verze „nudle“ nemusí padnout každému, ale pravdou je, že se drží mnohem lépe než můj původní Note 4. Prostě tato řada nema konkurenci.

 2. JE to super telefon, používám od řady 5 (stále jí mam v šupliku) Note 8 pokud člověk počká se dá koupit i za normální peníze. Já za něj dal necelých 18k. Mam EU verzi určenou pro UK a max spokojenost, budu čekat na Note 10 devítku určitě nekoupím, a už i vím že nebudu podporovat českou předraženou distribuci.

  • Tiez spokojnost. Mam ho dva tyzdne, cena 900chf, cca 800€ ujde.
   Predavam prenosny laptop/tablet. S telefonom ako note nepotrebny

 3. Mám Note 3 ale bohužel další už asi nebude kvůli vzhledu nudle se prostě pro řadu Note nehodí a kdo říká opak tak jen slepě podlehl marketingu proto zůstávám u trojky popřípadě mužů sehnat ještě čtyřku a to je tak asi vše pětka se u nás oficiálně nedala ani nedá sehnat a sedmička dopadla jak dopadla.

 4. Note 8 je i pro mě ultimátní mobil, a cena u takových želez je prostě bohužel standart(za tuhle politiku bych Jabko zadupal do země!!!). Ale taky hodlám počkat na desítku, ikdyž uvidíme, co bude novej sPen umět…

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).