Domů » Bleskovky » Futuristický Xiaomi Mi Mix Alpha dostane upgrade v podobě čipu Snapdragon 865

Futuristický Xiaomi Mi Mix Alpha dostane upgrade v podobě čipu Snapdragon 865

Smartphone Xiaomi Mi Mix Alpha, který byl představen jako koncept loni v září a v lednu výrobce rozhodl o jeho masové výrobě, bude pohánět špičkový čipset Snapdragon 865. Původně to měl být „jen“ Snapdragon 855+.

xiaomi mi mix alpha 9
Xiaomi Mi Mix Alpha (zdroj: xiaomi.com)

Dalším vylepšením je podpora duálního 5G režimu ve standardu SA/NSA. Telefon, jehož téměř celé tělo pokrývá ohebný Super AMOLED displej s úhlopříčkou 7,92 palců, má v Číně stanovenou cenu 19 999 jüanů (v přepočtu přes 65 tisíc korun), zatím však není možné jej koupit a v tuto chvíli není známo, kdy bude.

Martin Duchoslav

Technologický nadšenec, který si ze zájmu o technologie udělal práci. Původním profesním zaměřením politický komentátor. Mám rád počítačové hry, tenis, odbornou literaturu (média, psychologie…) nebo vymýšlení slovních hříček typu erfurtský elektrotechnik elegantně experimentoval s echt endéráckým elektromotorem.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).