Domů » Bleskovky » Fruit Ninja Kinect 2 pro Xbox One vyjde v březnu

Fruit Ninja Kinect 2 pro Xbox One vyjde v březnu

Pokud patříte mezi fanoušky pohybových her, máme pro vás dobrou zprávu. Vývojáři ze studia Halfbrick před několika okamžiky oznámili, že jejich dlouho očekávaný titul Fruit Ninja Kinect 2 pro konzoli Xbox One (recenze) vyjde už 18. března.

Kromě klasických herních režimů vývojáři připravili pět zcela nových, které prý mají zabavit celou rodinu. K dispozici má být také přepracovaný multiplayer, ve kterém budou proti sobě moci soupeřit až čtyři hráči. Hra bude stát 15 USD (cca 370 Kč) a zakoupit ji půjde jako digitální kopii přímo z oficiálního obchodu.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Diskuze k článku

  1. Sice jsem na jiný žánr her, ale celkem se na to těším. A MS chválím za celkové slevy her, např. minulý víkend a to i na stařičkou 360 :-)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).