Fotografie jako od profesionála? S Huawei P50 Pro snadno

huawei p50 white

Tušili jste, že v tak kompaktním provedení designu modelu Huawei P50 Pro se mohou skrývat opravdu velké možnosti? Tato čerstvá novinka na českém trhu přesvědčí i ty, kteří vysoké kvalitě fotografií z objektivů chytrého telefonu dosud nevěřili. Pro ty nejkrásnější snímky je Huawei P50 Pro totiž vybaven technologiemi True-Chroma a Dual-Matrix, s kterými úroveň pořízených fotografií šlape na paty digitálním fotoaparátům.

P50 Pro opět potvrzuje, že Huawei je lídrem na trhu s fotomobily. S novou P50 Pro se totiž profesionálním fotografem může stát opravdu každý.  Skrývá v sobě revoluční optiku Huawei XD, která doslova překonává fyzikální zákony a technologii True-Chroma Image, díky které budou vase fotky zářit přírodními barvami. Displej Huawei P50 Pro navíc rozlišuje až 1,07 miliardy barev.

V čem je tak revoluční?

Huawei se podařilo do fotoaparátu integrovat hardware, díky kterému fotky vypadají, jako byste je fotili na klasickou zrcadlovku. Detaily jsou ostré, barvy přirozené a hloubky dechberoucí.

Může se zdát, že focení je celkem snadný a rychlý proces, ale když vyfotíte fotku telefonem, než se objeví finální výsledek na vašem displeji, na pozadí vašeho telefonu se děje několik důležitých kroků. Huawei se úspěšně snaží, aby tyto kroky, co nejméně ovlivňovaly kvalitu pořízené fotky, tedy finálního produktu. Obáváte se, že když vyfotíte krásnou scenérii hor na šířku, přijdete o ostrost, nebo že pokud si budete chtít přiblížit objekt v dálce vaše fotka zase ztratí na světlosti? S Huawei P50 Pro tomu tak není. Revoluční optika Huawei XD dokáže kvalitu fotky zlepšit oproti jiným modelům až od 25 %.

Širokoúhlý fotoaparát a hlavní fotoaparát, které najdete na zadní straně P50 Pro, podporují natáčení videí v rozlišení 4K. Nově si tak můžete natáčet důležité životní okamžiky na váš telefon v kvalitě HD. Nový stabilizační software zase zajistí, že videa nebudou roztřesená, I když zrovna půjdete po ulici.

Ohebný P50 Pocket

Huawei P50 Pocket je smartphone s ohebným displejem a OLED obrazovkou o velikosti 6,9 palce. Inovativní funkce umožňují zobrazení notifikací, i když je telefon složený. Baterie má kapacitu 4 000 mAh a Huawei SuperCharge s výkonem 40 W ji dokáže rychle nabít. P50 Pocket má fotoaparát s technologií Ultra Spectrum, která dokáže zachytit krásu světa.

Huawei P50 Pocket pořídíte s pamětí 8 + 256 GB v barvě White. 

Kde je můžete získat?

Huawei P50 Pro a P50 Pocket můžete zakoupit v předprodeji od 26.1.2022 – 6.2.2022. Ke koupi Huawei P50 Pro dostanete sluchátka Huawei FreeBuds Pro a k Huawei P50 Pocket dostanete designová sluchátka Huawei FreeBuds Lipstick. Navíc se na oba dva modely stahuje prodloužená záruka o 1 rok.

Oba telefony koupíte na oficiálním e-shopu Huawei. Huawei P50 Pro se prodává za 29 999 Kč, Huawei P50 Pocket za 34 999 Kč včetně DPH. 

 

Autor článku
PR článek
Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu [email protected]
image/svg+xml
+

Kapitoly článku