Domů » Bleskovky » Fanoušci Pokémon GO zbystřete, k dispozici je powerbanka ve tvaru Pokéballu

Fanoušci Pokémon GO zbystřete, k dispozici je powerbanka ve tvaru Pokéballu

Pokud jste aktivními hráči hry Pokémon GO, určitě jste si všimli, že se vám baterie telefonu vybíjí doslova šíleným tempem. Vybíjení je způsobeno tím, že vám mobilní telefon šlape na plné obrátky – zapnutá obrazovka, GPS a mobilní data. Ke hraní Pokémon GO je jednoduše powerbanka nutností.

Fanoušci Pokémonů budou zcela jistě potěšeni informací, že se na serveru Etsy objevila power banka ve tvaru Pokéballu, kterou si můžete objednat i do České a Slovenské republiky. Uvnitř Pokéballu se nachází baterie o kapacitě 5 300 mAh, která vám dokáže přibližně třikrát dobít telefon (záleží, jak velkou kapacitu baterie váš smartphone má). Dobíjení powerbanky se provádí přes univerzální microUSB konektor. Na nabíjení telefonu je připraven standardní konektor USB s výstupním proudem 2,1 A.

Dále potěší přítomnost diody, která svou barvou signalizuje nabíjení/nabití power banky a telefonu. Odradit může cena, která je stanovena na 40 dolarů (1 233 Kč i s poštovným).

Xaver Jandura

Milovník „road trip" cestování a exotického jídla, velký fanoušek a zároveň kritik Apple zařízení, rád boxuji, cvičím jógu a přemýšlím u sklenky vína.

15 komentářů

 1. No MicroUSB není moc univerzální. V zásadě před něj teče jen energie a data max USB 2.0 rychlostí, audio. Co to je proti např. Lightningu nebo zvláště USB-C (až USB 3.1, TB, HDMI, DP, audio, energie v mnohém větším rozsahu a asi i něco zapomínám).
  Btw. můj telefon by to nabilo možná tak 1x:-)

  • Petr (neregistrovaný)

   Tak USB je univerzální v tom smyslu, že je přítomné na většině zařízení a pro mobilní telefony (kromě iPhone) nepotřebujete jinou nabíječku, než kterou už máte.

   Rychlost datového toku, a schopnost přenášet TB, HDMI DP audio atd. u powerbanky zrovna dvakrát nevyužijete… a nabíjecí proud 2A je pro většinu mobilů také dostatečný.

   Jediné, v čem s vámi souhlasím je kapacita, na 5300 mAh je to dost velké.

 2. je to takové … ergonomické

 3. vojtausti

  Už se mi z článků o pokémonech začíná dělat kopřivka :-/

  • Dříve zde bylo stejné množství článků o Windows Mobile. Zde se kopřivka nekonala?

   • vojtausti

    A víš že ani ne :-). Stejně, jako když bylo rušno kolem Androidu, nebo kolem Applu, tak jsem si články všechny pročetl, protože mě zajímalo jak se která platforma vyvíjí, a jaké novinky, nebo změny se odehrávají. Ale tolika rozruchu kvůli jedné hře?

  • SLOVovca (neregistrovaný)

   Ty si nehraješ ? Smutný život …

   • Já si hraju, ale bez MT…
    A dobrý…. :-)

   • vojtausti

    Ano, zahrát si v reálu s reálnými lidmi bez mobilu v prackách.
    A zatím musím říct, že taky dobrý :-)

 4. solsais (neregistrovaný)

  na AliExpressu za 21 dolarů 10 000 mAh. už je na cestě :-)

 5. tedy (neregistrovaný)

  to uz je fakt maniena ne a ne to polevit kam se podivam tam ctu pokemon go…za chvili bude ta reklama i na rolickach toaletniho papiru a treba i na nem….s chuti si pak s nin….:P

 6. Super, asi nejst****nější PB jakou jsem kdy viděl……Tohle bych nechtěl ani ZA DA RA…….

 7. Ivan Saraj (neregistrovaný)

  Dobrý den, nabízim v případě potřeby powerbanky pokemon bal
  [odkaz]

  Dodání hned.
  Záruka 2roky

  I.SARAJ 776 893 804

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *