Domů » Bleskovky » Fanoušci Pokémon GO zbystřete, k dispozici je powerbanka ve tvaru Pokéballu

Fanoušci Pokémon GO zbystřete, k dispozici je powerbanka ve tvaru Pokéballu

Pokud jste aktivními hráči hry Pokémon GO, určitě jste si všimli, že se vám baterie telefonu vybíjí doslova šíleným tempem. Vybíjení je způsobeno tím, že vám mobilní telefon šlape na plné obrátky – zapnutá obrazovka, GPS a mobilní data. Ke hraní Pokémon GO je jednoduše powerbanka nutností.

Fanoušci Pokémonů budou zcela jistě potěšeni informací, že se na serveru Etsy objevila power banka ve tvaru Pokéballu, kterou si můžete objednat i do České a Slovenské republiky. Uvnitř Pokéballu se nachází baterie o kapacitě 5 300 mAh, která vám dokáže přibližně třikrát dobít telefon (záleží, jak velkou kapacitu baterie váš smartphone má). Dobíjení powerbanky se provádí přes univerzální microUSB konektor. Na nabíjení telefonu je připraven standardní konektor USB s výstupním proudem 2,1 A.

Dále potěší přítomnost diody, která svou barvou signalizuje nabíjení/nabití power banky a telefonu. Odradit může cena, která je stanovena na 40 dolarů (1 233 Kč i s poštovným).

Xaver Jandura

Milovník „road trip" cestování a exotického jídla, velký fanoušek a zároveň kritik Apple zařízení, rád boxuji, cvičím jógu a přemýšlím u sklenky vína.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
15 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments